x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
1 2 3 .... 7 8 9
Toplam 205 ürün görüntüleniyor.

Yetişkin Köpek Maması

 

Her evcil havyanın farklı mama ihtiyaçları olduğu gibi aynı zamanda ırk, cinsiyet, yaş ve boyuta göre de mama seçimi farklılık gösterir. Köpeğinizin bedensel ihtiyaçları doğrultusunda doğru seçimler yapmanız gerekir.

Yetişkin Köpek Maması Nasıl Seçilir?

 

Yetişkin köpeğinizin ırkına, kilosuna ve sağlık ihtiyaçlarına yönelik seçimler yaparak alacağınız yetişkin köpek maması ile köpeğinizin yaşam standartını doğrudan değiştirebilirsiniz. Yetişkin köpeğiniz için alacağınız köpek mamasının doğru besin değerlerini taşıyor olması gerekir. Yetişkin köpeğinize yavru köpek maması vermeniz onun fazla enerji almasına ve bu nedenle başta kilo olmak üzere çeşitli sağlık problemleri yaşamasına neden olabilir. Yetişkin köpek maması seçerken büyük ırk (26- 44 kg), (orta ırk 11-25 kg), küçük ırk (10 kg kadar) ayrımı göz önünde bulundurulmalıdır. Günlük vereceğiniz mama miktarını ise veterinerinizin yönlendirmeleri doğrultusunda köpeğinizin hareket, yaş ve kilo kriterlerini göz önünde bulundurarak belirlemelisiniz. Köpeğinizin eğer özel bir diyeti varsa bu diyete uymak için farklı tip mamalar tercih edebilirsiniz düşük tahıllı ya da tahılsız köpek maması çeşitleri köpeğinizin diyeti için uygun besin değerleri taşıyan mamalardır.

Yetişkin köpek maması tercihinizi yaparken tahılsız köpek maması, kuru köpek maması ya da yavru köpek maması kategorilerinde güvenebileceğiniz ürünleri bulunan N&D, Acana, Orijen, Hills, Proplan, Royal Canin, Brit Care, Cibau(Köpek), Taste of the Wild, Bosch markalarını inceleyebilirsiniz. Köpeğinizin beslenme ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyacınız olan köpek maması, ürünlerini Patiservis.com’un kolay alışveriş avantajları ile hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.