x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yetişkin Köpek Konserve Maması

 

Yetişkin köpeğinizin yaşı ile birlikte gelişiminin tamamlamış olması beslenme ihtiyaçlarının da değişeceği anlamına gelir. Bu nedenle yavru köpek konservesi tercihinizi değiştirirken köpeğinizin ihtiyaçlarına yönelik yeni bir mama seçimi yapmanız gerekir.

 

Yetişkin Köpek Konserve Maması Nasıl Olmalı?

 

Yetişkin köpeklerin beslenme ihtiyaçları yavru köpeklere göre farklılıklar gösterir. Bir yavrunun harcadığı veya ihtiyacı olan enerji, yetişkin bir köpeğe oranla fazladır. Köpeklerin yaşı ilerledikçe hareketliliklerinde azalma görülür. Daha sakin bir hayat sürmeye başlayan sadık dostunuzun enerji ve besin ihtiyaçları da değişime uğrar. Yetişkinliğe adım atan köpeğinizin yavru köpek konservesi ya da maması tüketmemesinin başlıca nedeni bu mamaların yüksek enerjili olmaları ve köpeğinizin ihtiyacından fazlasını içermelidir. Bu durumda yavru köpek konservesi ya da maması tüketen yetişkin köpeğiniz kilo alabilir ve kiloya bağlı olarak diyabet, obezite gibi sağlık sorunları yaşayabilir. Bu tür sorunların önüne geçmek için doğru besin değerlerine sahip mamayı seçmenizdir. Büyük, orta ve küçük ırkların özel ihtiyaçlarına yönelik üretilen yetişkin köpek konserve maması seçimizin sadık dostunuzun hayat kalitesine doğrudan etki eden bir seçim olacak. Köpeğiniz 8 yaşını doldurana kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz yetişkin köpek konserve mamalarını ödül öğünü olarak kullanabileceğiniz gibi kuru mama ile karıştırabilir ya da doğrudan öğün olarak verebilirsiniz.

 

En leziz ve kaliteli yetişkin köpek konserve maması üreticileri arasında bulunan N&D, Acana, Orijen, Hills, Proplan, Royal Canin, Brit Care, Taste of the Wild markalarının ürünlerini Patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. İstanbul içi siparişlerde aynı gün içerisinde teslimat seçeneği, tedarik süreci olmadan kargoya teslim ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.