x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 179 ürün görüntüleniyor.

Yetişkin Kedi Maması

 

Kedi sahiplerinin çok iyi bildiği gibi bir kedinin günlük protein, mineral, vitamin ve enerji ihtiyacı yaşı ile birlikte değişim gösterir. Yavruluk dönemi sona erdiğinde tercihinizi yetişkin kedi maması seçeneklerinden yana kullanmazsanız ileride kedinizin kilo problemleriyle uğraşabilirsiniz.

Yetişkin Kedi Maması Ne Zaman Tercih Edilmeli?

 

Veterinerlerin tavsiyesine göre yavrular 12. ayına ulaştıklarında kaliteli bir yetişkin kedi maması kullanmaya başlamalıdırlar. Yavruluk döneminde alıştığı damak tadından dolayı garipsememesi için tavsiye edilen bu geçişin zamana yayılması, önceki kedi maması ile karıştırılarak verilmesi yönündedir. Bu dönemde kedinizin damak tadını algılayabilmek, tercihlerinizi bu doğrultuda yapabilmek için birkaç farklı kedi mamasını deneyebilirsiniz. Kedinizin ileride kilo problemi yaşamaması için enerji ihtiyacının çok olduğu yavruluk, hamilelik ve emzirme dönemi haricinde yavrulara özel olarak üretilmiş yüksek protein ve enerji ihtiva eden mamalardan uzak durulması gerekir. Etobur yaratılışlı kedinizin doğadaki avcı ruhunu koruduğunu ve bu sebeple küçük parçalar haricinde atıştırır gibi yemek yediğini lütfen aklınızdan çıkarmayın. Tabağında 24 saatten fazla kalan mamayı bayatladığı için yemek istemeyecektir. Her zaman veterinerinizin tavsiye ettiği miktarları zamana yayarak vermeniz bu sorunun üstünden gelmenize yardımcı olabilir.

Kedinizin ihtiyacına en uygun yetişkin kedi maması patiservis.com’un N&D, Matisse, Acana, Orijen, Hills,Proplan, Royal Canin, Brit Care, Cimiao, Taste of Wild, Bozita, Sanabelle, Whiskas ve diğer kedi maması markaları arasında sizleri bekliyor. Siz de kedinizin damağını en lezzetli kedi mamalarıyla okşarken patiservis.com’un avantajlı fiyatları, kredi kartına uyguladığı ödeme kolaylıkları ve 75 TL üzerine ücretsiz ve hızlı kargo fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.