x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
1 2 3 .... 7 8 9
Toplam 198 ürün görüntüleniyor.

Yetişkin Kedi Konserveleri

 

Yetişkin kedi konserveleri; herhangi bir özel durum söz konusu değilse 12 aylık ve sonrası kedilerin kullanımına uygun olan mama alternatifleridir. Kedinizin diyetini kuru mama ile kullanarak zenginleştirmenize ve damak zevkinin gelişmesine yardımcı olurlar.

Yetişkin Kedi Konserveleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

Yetişkin bir kedinin günlük ihtiyaçları göz önüne alınarak et, sebze, tahıl, mineral ve yağların dengeli oranlarda püre haline getirilerek jelleştirilmesi ile üretilen yetişkin kedi konserveleri kuru mamalara nazaran daha fazla lif ve su içerir. Özellikle içinde bulunan lif yoğunluğu sebebiyle kedinizin sindirim sistemini düzenler. Veterinerlerin tavsiyesi kuru mamalarla birlikte dengeli bir şekilde kedinizin öğünlerinde destekleyici olarak kullanmanız yönündedir. Kıvamı ve lezzeti sebebiyle pek çok kedi konserve mamaları kuru mamalara tercih etmektedir. Kuru mamaların özellikle diş sağlıkları üzerine olumlu etkisi atlanmadan veterinerinizin tavsiye ettiği ölçülerde konserve mamalara yer vermeniz hem kedinizi mutlu edecek hem de kedinizin sağlığı üzerine önemli etkilerde bulunacaktır. Yetişkin kedinizin daha sonra kilo problemleri yaşamasına sebep olmamak adına yavru kediler için üretilmiş konserve mamalardan uzak durmanız şiddetle önerilmektedir.

Kedinizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmesi için piyasada bulunan yetişkin kedi konserveleri arasından yüksek kalite diye tabir edilen ürünleri kullanmanız çok önemlidir. Piyasada kaliteli kedi maması bulmanın zorluğunu bilen patiservis.com N&D, Matisse, Acana, Orijen, Hills,Proplan, Rayal Canin, Brit Care, Cimiao, Taste of Wild, Bozita, Sanabelle, Whiskan ve diğer markaların en seçkin ürünlerini bir araya getirdi. Kalitenin yanında lezzeti ve tazeliği arıyorsanız, avantajlı fiyatları ve hediyeleri yakalamak istiyorsanız, kargonuzu günlerce beklemek istemiyorsanız siz de patiservis.com’dan alışveriş ederek kaliteli hizmetle tanışabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.