x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
1 2 3 4
Toplam 91 ürün görüntüleniyor.

Yavru/Emziren Köpek Maması

 

Her evcil havyanın farklı mama ihtiyaçları olduğu gibi aynı zamanda ırk, cinsiyet, yaş ve boyuta göre de mama seçimi farklılık gösterir.

 

Yavru/Emziren Köpek Maması Alırken Nelere Dikkat Edilir?

 

Yavru köpeğinizi sütten kuru mamaya geçirirken ihtiyacı olan besin değerlerini göz önünde bulundurarak mama seçimi yapmalısınız. Yüksek proteinli, az karbonhidratlı ve bitkisel protein değerleri biraz daha düşük olan mamalar yavru/emziren köpek maması seçiminizi yaparken incelemeniz gereken ürünler arasında yer alır. Yavruların diş, kas ve eklem gelişimi için ihtiyacı olan besin değerlerini içeren mamaları tercih etmelisiniz çünkü yavru köpeğinizin gelişim dönemindeki beslenmesi tüm hayat kalitesine etki eder. Yavru köpeğinizi sütten kesip kuru mamaya alıştırırken kuru mamayı su ile karıştırabilirsiniz. Yavru köpek maması asla süt ile karıştırılmamalıdır bu uyarıyı unutmayınız.

Hamilelik döneminde olan köpeğinizinde aynı şekilde özenli bir mama seçimine ihtiyacı vardır. Hamileliğin son dönemlerinde midesindeki yer iyice azalan köpeğinizin hamilelik neden ile artan protein ve enerji ihtiyacını karşılamak için yavru/emziren köpek maması ürünlerini tercih edebilirsiniz. İştahı azalan hamile köpeğinizi bu mamaları kullanarak besleyebilir ve hem kendinin hem de yavrularının sağlıklı bir şekilde bu dönemi atlatmasını sağlayabilirsiniz.

 

Yavru köpek maması kategorisinde geniş ürün yelpazesine sahip olan Patiservis.com’da  N&D, Acana, Orijen, Hills, Proplan, Royal Canin, Brit Care, Cibau, Taste of the Wild, Bosch marka kuru köpek maması çeşitlerini bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan tahılsız köpek maması, yavru köpek maması, yavru kuru köpek maması ürünlerini hızlı ve kolay alışveriş seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.