x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yavru Köpek Konserve Maması

 

Yavru veya yeni doğan köpeğinizin beslenme ihtiyaçları için kuru mamaya geçiş döneminde tercih edeceğiniz yavru köpek mamaları ile sağlıklı ve kolay bir geçiş sunabilirsiniz.

 

Yavru Köpek Konserve Maması Nasıl Olmalı?

 

Yavru köpekler hem gelişmekte olduklarından ve dünyayı yeni keşfetmenin heyecanından dolayı çok enerji harcarlar ve enerji ihtiyaçları yüksektir. Yavru köpeğinizin yüksek enerji ihtiyacını karşılamak için besin değerleri ayarlanmış yavru köpek konserve tercihinizi doğru yapmalısınız.  Yüksek enerjili, yüksek kaliteli protein içeren yavru köpek konserve maması tercih ederek sadık dostunuzun gelişimini sağlıklı ve yeterli bir şekilde tamamlamasını sağlarsınız. Yavru köpek konserve maması ödül ya da eğitim amaçlı kullanılabileceği gibi kuru mama ile karıştırılarak ya da doğrudan öğün olarak kullanılabilir. Köpeğinizin cinsine uygun olarak yavru köpek konservesi seçenekleri arasından en doğrusunu seçebilirsiniz. Büyük ırk (26-44 kg), orta ırk (11-25 kg) ve küçük ırk (10 kg’a kadar) için ayrı ayrı besin değerleri ile hazırlanmış yavru köpek konser maması seçiminizi yaparken  tercihinizi tahılsız köpek konserve mama yönünde de kullanabilirsiniz. Tahılsız yavru köpek konserveleri daha yüksek enerjili ve kolay sindirilebilir oldukları için sütten kuru mamaya geçişte yavrulara kolaylık sağlar.

N&D, Acana, Orijen, Hills, Proplan, Royal Canin, Brit Care, Cibau, Taste of the Wild, Bosch markalarınınen çok tercih edilen yavru köpek konservesiürünleriniPatiservis.com’un sizlere sunduğu kolay alışveriş seçenekleri ile kolayca alabilirsiniz. Gün içi teslimat, 75 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneklerinden yararlanarak alışverişinizi hemen yapabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.