x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Yavru Kedi Konserveleri

 

Yetişkin kediler gibi yavru kediler de konserve mamaların lezzetine asla hayır diyemiyor. Yavru kedinizin günlük besin ihtiyaçları göz önüne bulundurarak hazırlanan yavru kedi konserveleri; kedinizin damak tadını geliştirmenize yardımcı olurken barındırdığı lifler ve yüksek su oranı ile sindirim sistemini de düzenliyor.

Neden Yavru Kedi Konserveleri?

 

Bir kedinin sadece kuru ya da yaş mama ile beslenmemesi, öğünlerinde bunların ikisine birden yer verilmesi gerektiği hemen hemen tüm uzmanların fikir birliğine vardığı bir konu. Yavrular için özel üretilmiş kuru mama yavru kedinizin ihtiyaç duyduğu besinleri almanın lezzetli yollarından biri olduğu gibi özellikle dişler üzerinde gösterdiği mekanik etki ile dişte tartar oluşumunun ve çürüklerin büyük ölçüde önüne geçer. Yavrular için özel olarak üretilmiş yaş mamalarise yüksek oranda lif ve sıvı barındırması sebebiyle yavrunuza bir lezzet şöleni yaratırken bağırsak sistemini düzenlemenize de yardımcı olur. Bu sebeple yavru kedinizin sağlığı için ona özel olarak üretilmiş bu iki tip mamaya öğünlerinde eşit miktarda yer vermeniz önemlidir. Diğer taraftan hamile veya emziren kedilerinize bulundukları özel durumdan dolayı ihtiyaç duydukları fazla enerjiyi karşılamak adına yavru kedi konserveleri tercih edebilirsiniz.

Patiservis.com yavrunuzun ihtiyaçlarına lezzetli bir çözüm oluşturabilmek için yavru kedi konserveleri ürün yelpazesini N&D, Mattise, Acana, Orijen, Hills, Proplan, Royan Canin, Brit Care, Taste of Wild, Bozita,Sanabelle ve Whiskas’ın en kaliteli mamalarından oluşturuyor. Yavrunuza lezzetli bir çözüm ararken haftanın hediyesiyle onu sevindirmek için siz de hemen patiservis.com’dan alışverişe başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.