x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Yavru Kedi Bakım Ürünleri

Yetişkin kedilerden çok daha hassas olan yavru kediler için özel formüle edilmiş ürünler kullanmanız bünyelerine uyumlu olmayan ürünlerden dolayı yaşanabilecek sağlık problemlerinin bütünüyle önüne geçer. Yavru kedi bakım ürünleri kullanarak yavru kedinizin sağlıklı gelişimi için ilk adımı atabilirsiniz.

Hangi Yavru Kedi Bakım Ürünleri Kullanılmalı?

Yavru kedi bakım ürünleri yavrunun ihtiyaçları göz önüne alınarak seçilmeli. Annesinden erken ayrılmış yavrular beslenebilmek için anne sütü örnek alınarak hazırlanmış, içerisinde taurin takviyesi bulunan kedi süt tozları kullanmalıdır. Kolay sindirilebilir özellik kazandırmış yavru kedi süt tozu güçten düşmüş, hasta, hamile, süt veren ve yaşlı kediler için de iyi bir besin kaynağıdır. Annesinden erken ayrılan yavrunun beslenebilmesi için yavru biberon seti almanız gerekebilir. Terk edilmiş yavrularının beslenmelerini kolaylaştıran elle besleme aparatı hayata tutunmaları konusunda en büyük desteği sunabilir. Tuvalet eğitimi henüz bulunmayan yavru kedinizin belirlediğiniz yere tuvaletini yapma alışkanlığı kazanabilmesi için kedi tuvalet eğitim spreyinden destek alabilirsiniz. Yavru kedinizin temizlik rutini için yavru kedilere özel üretilmiş şampuanlar kullanmanız hassas cildine zarar vermeden temizlemenize yardımcı olur. Yavru kedinize vitamin ve ek besin takviyeleri vermek istiyorsanız yavru kedilerin kullanımına uygun ürünler tercih etmeniz son derece önemlidir. Büyümelerine destek vermek adına vitaminli yavru kedi pati jellerini kullanabilirsiniz. Bu lezzetli jelleri ödül maması gibi kullanabileceğinizi unutmayın.

Yavru kedi bakım ürünleri alırken sürekli güncellenen kampanyalarla avantajlı alışveriş yapmak için Patiservis.com’a gelin. DR. Sacchi, Pet Active, Record, Trixie ve Tropiclean başta olmak üzere en kaliteli markaların bakım ürünlerine göz atabilir, ilk alışverişinizde 100 TL’yi geçerek ekstra %10 indirim kazanabilir ve 75 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Karlı ve kaliteli alışveriş için hemen beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.