x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
MAMA İÇERİĞİ
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
1 2
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Yaşlı Köpek Maması

 

Köpeğinizin ilerleyen yaşı farklı beslenme ihtiyaçları ortaya çıkaracaktır. Köpeklerin yaşı ile beraber alışkanlıkları da değişir bu da besin değerleri konusunda farklı ihtiyaçların ortaya çıkmasına neden olur. Sizde 8 yaş üzerindeki sadık dostlarınız için en uygun yaşlı köpek maması seçenekleri arasından patiservis.com güvencesiyle seçim yapabilirsiniz.

 

Yaşlı Köpek Maması Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Sadık dostunuz büyüdükçe ihtiyaçları da farklılaşır. Köpeğinizin yaşı ilerledikçe bile size hala yavru olduğu zamanlardaki gibi ufak ve ilgiye muhtaç gelir. İlgi kısmı doğru olsa da köpeğinizin yaşının ilerlediğini artık eskisi kadar hareketli olmadığının bilincinde olmalısınız. Bu bilinç sayesinde köpeğinizin ihtiyaçlarına yönelik doğru mamayı seçebilirsiniz. 8 yaş üzerindeki köpekler daha az hareketli oldukları için doğru besin değerlerini içeren mamalar vermezseniz çabuk kilo alabilirler. Ayrıca yaşı ilerleyen köpeğinizin artan kalsiyum ve fosfor ihtiyaçlarını karşılayacak mama tercihinde bulunmalısınız. Yaşlı köpek mama çeşitleri arasında bulunan tahılsız köpek maması, kuru köpek maması ve düşük tahıllı köpek maması seçeneklerinden en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

 

Yaşlı köpek maması seçiminizin köpeğin ırkına ve kilosuna göre yaparken onay almış mamalar arasında bul N&D, Acana, Orijen, Hills, Proplan, Royal Canin, Brit Care, Cibau, Taste of the Wild, Bosch marka ürünler incelemeyi ihmal etmeyin. Patiservis.com’un ürün yelpazesinde bulunan kaliteli ve sağlıklı yaşlı köpek maması çeşitleri arasında dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.