x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Tırnak Bakım Ürünleri

 

Köpeğiniz özellikle evde çok zaman geçiriyor ve kısıtlı zamanlarda dışarıya çıkıyorsa tırnak bakımı düzenli aralıklarla sık sık yapılmalıdır. Kırılan, çatlayan tırnaklar köpeğinizi rahatsız eder ve tırnak altı etlerinin dış etmenlere maruz kalmasına neden olur.

 

Tırnak Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılır?

 

Köpeğinizin eşeleme, tırmanma ya da tutunma hareketlerini gerçekleştirmesine yardımcı olan tırnaklarına düzenli bakım yapmalısınız. Eğer köpeğiniz dışarda zaman geçiriyorsa, bahçeli bir eviniz ya da gün içinde özgürce dolabileceği doğal alanları varsa toprak bu bakım işini çözer. Söz konusu evde yaşayan köpekler olduğunda tırnak bakımı büyük önem taşır. Toprakla sürekli haşır neşir olmayan köpekler doğal törpülemeden mahrum kalacakları için siz doğru tırnak bakım ürünleri ile müdahale etmelisiniz. Doğal törpülenme tırnakların uzama süresini de dengeler, doğal olarak törpülenmeyen tırnaklar daha çabuk uzadığından daha sık bakım yapılmalıdır. Köpeklerin 5 tırnağı vardır, her tırnak iki tabakadan oluşur. Üst tabaka canlı değildir. Kesilmesi gereken kısımda bu tabakadır. Bu tabakanın altında kalan canlı dokuya dikkat etmelisiniz. Bölge hassas ve sert olduğunda altta bulunan canlı dokuya zarar verdiğinizde kanama olursa durdurmanız zor olacaktır. Bu tür kazaları engellemek için köpeğiniz için tırnak makası tercihinizi köpeklerin tırnak yapısına uygun olarak geliştirilmiş köpek giyotin tırnak makaslarından yana kullanabilirsiniz.

 

Kalitesi tüm dünyada kanıtlanmış Flamingo, Get Off, Herba Max, Karlie, Nutri Vet, Trixie gibi ünlü markaların sadık dostlarınız için sunduğu tırnak bakım ürünlerine patiservis.com güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde 75 TL üzerinde ücretsiz kargo, kapıda ödeme, ilk alışverişinize %10 hoşgeldin indirimi gibi fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz köpek tırnak bakım ürünleri ve sağlık ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.