x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...

1 2 3 4 5
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.

Tahılsız Köpek Maması

 

Tahılsız köpek mamaları %70’e varan yüksek hayvansal içerik oranı ve düşük karbonhidrat içeriği ile  şeker ve obezite gibi hastalıklara karşı önlem almanızı sağlıyor.

 

Tahılsız Köpek Maması Neden Tercih Edilir?

 

Yüksek kaliteli proteinlerin az ama doğal karbonhidratla desteklendiği tahılsız köpek mamaları daha doyurucu ve daha yüksek enerjili mamalardır. Daha doyurucu olması köpeğinizin sindirim sisteminin daha az yorulacağı anlamına gelir. Tahılsız köpek maması köpeğinizin dışkılamasını azaltır, tüyleri üzerinde olumlu etki yapar, daha enerjik olmasını sağlar. Ayrıca köpek maması nedeni ile ortaya çıkan alerjik durumların büyük bir kısmının nedeni mama içeriğinde bulunan tahıllardır. Bu mamaların içeriğinde bulunan vitamin ve mineral kaynağı olan taze sebze ve meyvelerde sindirimi kolaylaştırır. Tahılsız mamaların içeriğinde bulunan karbonhidrat kaynakları bu alerjen durumu ortadan kaldırır. Tahıl içerikli mamalarda protein dengesi iyi sağlanmazsa diyabet, obezite gibi rahatsızlıklara neden olabilir. Bu tür hastalıklardan muzdarip olan köpeklere ve genetik olarak bu hastalıklara meyilli ırkların tahılsız mama tüketmesi tavsiye edilir. Tahıllı mamaların köpek idrarını olması gereken asidik halden bazik hala getirdiği bu nedenle de böbrek problemlerinin ortaya çıktığı da bilinmektedir. Köpeğinizin hassasiyeti ve diyeti doğrultusunda tahılsız yavru köpek maması, tahılsız kuru köpek maması seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

Patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde bulunan tahılsız kuru köpek maması seçeneklerini oldukça uygun fiyatlara ve avantajlı fırsatlarla alabilirsiniz. N&D, Acana, Orijen, Brit Care, Taste of the Wild markalarının tahılsız köpek maması ürünlerini 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.