x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Tahılsız Kedi Maması

Avcı bir karaktere sahip olan kediler doğal ortamlarında yüksek oranda protein ve su, düşük oranda yağ içeren et tüketimine dayalı bir beslenme stiline sahiptirler. Günümüzde orta kalite bir mamanın karbonhidrat oranı %35-50 arası olduğu düşünüldüğünde kedilerin doğal beslenme düzeninden oldukça uzaklaştığımızı görebiliriz. Üstelik genel olarak mamalarda kullanılan karbonhidrat kaynağının mısır, buğday, pirinç gibi tahıllardan olduğunu görürüz. Oysa pek çok kedide görülen alerjik reaksiyonların sorumlusu düşük kalitedeki bu tahıllardır ve tahılsız beslenme düzenine geçildiğinde pek çoğunda hızlı iyileşme görülmüştür. Siz de kedinizin doğal beslenme sistemine sadık kalmak istiyorsanız Tahılsız kedi maması tüketerek işe başlayabilirsiniz.

Neden Tahılsız Kedi Maması?

Öncelikle kediniz eğer tahıllara karşı şiddetli reaksiyon gösteriyorsa veterineriniz tahılsız mama kullanımına geçmeniz için size gerekli uyarıyı yapacaktır. Ucuz hammadde olan tahıl genelde mamaların üretim maliyetlerini düşürmek adına mamaların içeriğinde yer alır. Kedinizin alerjisi olmasa dahi yüksek glisemik indeks taşımaları sebebi ile tahıllar kedinizin kan şekerinde dalgalanmalara sebep oldukları için fazla kilolara ve diyabete neden olabilirler. Etobur canlılar olan kedilerin tüm anatomik yapıları, fizyolojileri ve metabolizmalarının et yeme üzerine kurulu olduğu düşünüldüğünde bir kedi mamasında tahılın yer almasının ne kadar gereksiz olduğu gözler önüne serilecektir. Bir tahılsız kedi maması; standart hatta pek çok premium kedi mamasına oranla daha yüksek ve kaliteli protein içerir, karbonhidrat kaynağı olarak düşük glisemik indekse sahip ürünler tercih eder ve tüm bu sebeplerle kedinizin doğal beslenme stiline en yakın mamadır.

Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı tahılsız kedi maması arıyorsanız patiservis.com’un avantajlı fiyatlı sizleri bekliyor. Acana, N&D, Brit Care,  Orijen, Taste of Wild, Bozita ve Sanabelle markalarının eşsiz lezzetleri arasından tercih edeceğiniz tahılsız kedi mamaları ile kedinizin sağlığına yatırım yapabilirsiniz. Üstelik 75 TL ve üzeri ücretsiz kargo hizmeti ve kapıda ödeme kolaylığından da yararlanabilirsiniz. Hemen alışverişe başlayarak patiservis.com’un uygun fiyatlara yüksek kalitede hizmeti ile tanışmaya ne dersiniz?

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.