x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tahılsız Kedi Konserveleri

Başta buğday ve mısır olmak üzere tahılların kediler üzerinde alerjik etkileri bulunmaktadır. Kedinizde halihazırda alerjik reaksiyon vermese bile yüksek glisemik endekse sahip olmaları bile uzun vadeli kullanımlarında obezite ve diyabete sebep olabilir. Tahılsız kedi konserveleri kedinizin doğal beslenme düzenine uyumlu içeriği sayesinde sağlıklı ve lezzetli beslenmesinin anahtarını sunuyor.

Neden Tahılsız Kedi Konserveleri?

Tahılsız kedi konserveleri; normal yaş mamaların yüksek lif ve su barındırmalarının yanı sıra daha yüksek protein içermeleri ve karbonhidrat kaynağı olarak kaliteli karbonhidratlara yönelmeleri sebebi ile lezzetli olduğu kadar son derece sağlıklı lezzet alternatifleridir. Yüksek oranda lif içermeleri sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olurken içeriğindeki yüksek oranlı su doğası gereği su içmekten keyif almayan kedilerin günlük su alımlarını arttırarak ürital yollarda taş oluşum ihtimalini azaltır. Veterinerlerin genel olarak tavsiyesi bir kedinin diyetinde tahılsız yaş mama ve tahılsız kuru mamanın bir arada yer almasına özen gösterilmesi şeklindedir. Protein oranı standart yaş mamalara kadar oldukça yüksek olan tahılsız ürünler kedinize vahşi yaşamlarında avladıkları yiyeceklerindeki benzer protein, yağ ve karbonhidrat içermesidir. Sindirim enzimlerle parçalayamadığı, vücuduna ağır gelecek karbonhidrat kaynakları içerikte yer almamaktadır.

Sağlıklı olduğu kadar lezzetli mama alternatifleri peşindeyseniz patiservis.com’un sizin için bir araya getirdiği N&D, Matisse,Acana, Orijen, Royal Canin, Brit Care, Cimiao, Taste of Wild, Bozita, Sanabelle ve Whiskas’ın lezzetli ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz. Aradığınız tahılsız kedi konserveleri uygun fiyat, 75 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve haftanın hediyesi gibi çeşitli fırsatlarla kapınıza kadar gelsin diye patiservis.com’dan alışveriş yapabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.