x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Silika Kristal Kedi Kumları

 

Silisyum ve oksijenin bileşiminden oluşan silika doğada genelde kaya formunda bulunan doğal bir maddedir. Ağırlığının %50’si oranında sıvıyı emebilmesi ve içerisine hapsedebilmesi yüksek koku önleyici özellikli silika kristal kedi kumları formuyla kedi severlerin gözdesi olmasını sağlıyor.

Neden Silika Kristal Kedi Kumları Tercih Etmeli?

 

Silika kristal kedi kumları genelde kaya formunda bulunan silikanın küçük parçalar halinde kırılması ve özel fırınlarda fırınlanması ile üretilirler. İdrarla teması halinde hızla emip içine hapsetmesi ve dışkının etrafını sararak kurutması sayesinde koku oluşumunu büyük oranda engeller. Silikanın belirli bazı işlemlerden geçirilerek kullanılması kedinizin sağlığı için son derece önemlidir. Kullanılan kedi kumunun tozutmaması kaliteli bir kum seçildiğinin ilk göstergesidir. Çok fazla tozutan ve düşük kaliteli silika bazlı kumlar kedinizin akciğerine yerleşerek silikozise denilen bir rahatsızlığa sebep olabilir. Kaliteli silika bazlı kedi kumları sıvıyı içerisinde hızla hapsetmesi ve etrafa dağılmaması nedeniyle yüksek hijyen elde etmenizi sağlar. Diğer taraftan diğer kumlara nazaran çok daha uzun süre dayanabilmektedir. Silika bazlı kedi kumundaki kristaller tamamıyla sarı renge dönüşünce değiştirilmeleri gerektiğini lütfen aklınızdan çıkarmayın.

Patiservis.com kedinizin sağlığını ön planda tutarak sadece kaliteli ve güvenilir markaların satışını yapar. Pisi Pisi, Mırmır, Proline, Sanicat, Cats Best, Ever Clean ve Quik markalarının silika kristal kedi kumları  kredi kartıyla online, havale ve kapıda ödeme seçenekleri sayesinde en kısa zamanda kapınıza gelmesini istiyorsanız hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.