x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Royal Canin Mama

  

Yarım Asırlık Lezzet, Royal Canin

1968 yılında veteriner Jean Cathery tarafından Fransa’da kurulmuş olan kedi ve köpek maması Royal Canin, yaklaşık yarım asırdır en önemli kedi ve köpek maması çeşitlerini üretiyor. Mamaların içeriğinin tamamen et ya da tahıl tabanlı olması esası bulunuyor. Uzman veterinerler tarafından besin olarak tüm içeriğin en iyileştirilmiş şekilde sunulması amacıyla çalışmalar yapılıyor ve sonuç olarak kedi ve köpekler için komple bir mama ortaya çıkıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde de üretilen mamalar ile tüm dünyaya dağıtım yapan ve geniş hayran kitlesine sahip olan firma, ayrıca Fransa’daki merkezi de dahil olmak üzere tüm merkezlerinde yaklaşık 200 kedi ve köpeğe ev sahipliği yapıyor ve yardıma muhtaç hayvanlara barınma imkanı sunuyor. Kedi ve köpekleri daha iyi tanıyarak ve anlayarak üretim yapmayı amaçlayan firma hem sorumluluğunu hem de çalışma süreçlerini bu doğrultuda ilerletiyor. Bu yüzden her kedi ve köpeğin yaşına, ırkına ve sağlık durumuna göre ayrı ayrı çeşitlerde ve formüllerde mamalar üreten firma her detayı değerlendiriyor.        

                        

Royal Canin Mama ve Sorumluluk Bilinci 

Veterinerler ve hayvan sahipleri arasında kurulan ilişki çok önemlidir. Güvene ve saygıya dayalı bir temele dayanması gereken bu ilişkide söz konusu bir canlının sağlığı olduğu için hayvan sahipleri bu konuda her zaman çok titiz davranır. Söz konusu sağlık olduğunda bu bilinçle çalışması gereken veterinerler gibi Royal Canin’de almış olduğu sorumluluğun farkında vizyonu ile hayvan sahiplerinin güvenini kazanıyor. Uzman veterinerler tarafından bilimsel çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılan kedi ve köpek mamaları evcil hayvanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek muhteviyata sahip oldukları için sağlıklı çözümler sunuyor. Royal Canin mama içeriği sayesinde evcil hayvanlar ırkları ve yaşları ne olursa olsun ihtiyaç duydukları besinleri hayatlarının her döneminde rahatlıkla ve lezzetli bir şekilde elde edebiliyorlar. Kedi ve köpeklerin geçirdikleri zorlu gelişim, hamilelik, yaşlılık gibi evrelerde gereksindikleri tüm besinleri almalarını sağlayabiliyorlar.

                               

Royal Canin Mama Neden Önemli  

ISO 9001, 2000 ve 2008 sertifikalarının yanında salmonella, melamin ve mikrotoksinler için her ay binlerce testin yapıldığı tesisleri ile mama üretimi alanında en kusursuzu yakalamak için tüm çabasını sarf eden Royal Canin mama sayesinde kedi ve köpekler için özenle belirlenmiş ve hazırlanmış bir besin kaynağı ortaya çıkıyor. Kedi ve köpeklerin yavruluk, yetişkinlik, hamilelik, yaşlılık ve ara dönemleri için özel mamalar üreten firma evcil hayvanların hayatlarında önem arz eden bu kritik noktaları en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyor. Firmanın dört aşamaya ayırdığı sağlıklı besin yolu; vücut bakımı, enerji temini, önleme ya da koruma ve özel bakım olarak sıralanıyor. Her aşama için gerekli mineraller ve vitaminlerin donatıldığı mamalar hayvanseverlerin ve tüylü dostlarının mutlu geleceği için üretiliyor. Royal Canin Fit, Royal Canin Exigent, Royal Canin Persian, Royal Canin Kitten, Royal Canin Sterilised, Royal Canin Sensible gibi farklı seriler evcil hayvanların özel ihtiyaçlarına yönelik sağlıklı ve kaliteli çözümler sunuyor.

Türkiye’nin en kaliteli online petshop mağazası patiservis.com Royal Canin mama çeşitlerini hızlı teslimat seçenekleri ile ayağınıza getiriyor. İlk alışverişte %10 indirimden yararlanmak, cazip fiyatlar, kampanyalar, hediyeler ve ihtiyacınız olan tüm Royal Canin mama çeşitleri ile petshop ürünlerini hemen satın almak sizleri bekliyor. 

ROYAL CANIN
1 2 3 4 5
Toplam 119 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.