x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Reflex Mama

                                  

Türkiye’nin Gururu, Reflex Mama

  

Reflex mama çeşitleri, evcil hayvan beslenme ürünleri şirketinin, İzmir Limanı’na 100 km uzaklıktaki Salihli’de bulunan 5500 metrekarelik muhteşem tesislerinde üretiliyor. 2009 yılında kurulan ve kısa sürede sektörde dikkat çekici hayran kitlesine sahip olan Reflex mama ürünleri, uzman bir ekip ve son teknoloji tesislerde en ileri düzeyde gerçekleştirilen araştırmalar ve deneyler sonucunda üretiliyor. Firma, tüm Türkiye’nin ihtiyacını tek başına karşılayabileceği iddiasında ve bu durumu daha da genişletmek hatta markasının dünyaya yaymak için çok çabalıyor. Kedi ve köpeklerin lezzet ve aroma tercihleri konusunda yetkinleşmiş uluslararası uzmanlarla birlikte çalışmanın yanında dünyaca ünlü enstitüler ve profesyonel kuruluşlarla da ortak projeler üretiyor. Üretim sürecinin her aşamasını şeffaflıkla tüm hayvanseverler ile paylaşan firma, güven ve saygı hususunda önemli bir duruş sergiliyor.

Reflex Mama Çeşitleri ve Türkiye Mama Sektörü

  

Dünyada önemli bir noktaya ulaşmış evcil hayvan besinleri ve ürünleri sektörü konusunda Türkiye’den de önemli firmalar çıkıyor. Ham madde konusunda sahip olduğu bolluk düşünülürse, Türkiye’nin tüm besin üreticileri için gayet uygun bir yer olduğu görülüyor. Lider firması da Türkiye’nin en sağlıklı ham maddelerini titizlikle buluyor, son teknoloji tesislerinde doğallıklarını kaybetmeden işliyor ve tüketime hazır hale getiriyor. Reflex mama ürünlerinin ortaya çıkma aşamalarında şeffaf olan firma ile her hayvansever, kedi ya da köpeğine verdiği besinin ne olduğunu bilirken aynı zamanda gelişmiş iletişim yapısı ile tüm görüşlerini de firmaya aktarabiliyor. Sadık dostlarımızın sağlığı ve geleceği üzerine çalışmanın verdiği sorumluluğun altından, Reflex mama çeşitleri son derece başarılı bir şekilde kalkıyor.

Reflex Mama Çeşitlerinin Özellikleri  

ISO 9001, ISO 22000 ve OHSAS 18001 kalite standartlarına sahip olan Reflex mama çeşitlerinin üretim aşamaları tek tek kontrol ediliyor. En doğal ve kaliteli ürünler seçildikten sonra bilgisayar sistemleri tarafından kontrol edilip mikro öğütme için özel değirmenlere alınıyor. Bu işlem ile uygun partikül büyüklüğü, ekstrüzyon ve mamanın pişme kalitesi en üst seviyeye ulaşmış oluyor. Öğütmeden sonra dev mikserlerle homojen bir yapıya ulaşana kadar karıştırılan hammaddeler bu esnada vitamin, mineral ve esansiyel aminoasitler gibi ilave besin maddeleri ile de desteklenmiş oluyor. Daha sonra ektrüzyon, kurutma, vakum ve soğutma işlemlerinden el değmeden geçen besinler yine aynı şekilde el değmeden paketlenerek tüketime hazır hale geliyor. Reflex mama çeşitleri ile hayvan severler dünya standartlarında, hatta onlardan bile şeffaf bir besin ile kedi ve köpeklerini buluşturabiliyor ve ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Reflex Sterilised serisi kısırlaştırılmış, özel diyet yapan evcil hayvanların beslenme ihtiyaçları için çözümler sunuyor. Reflex Kitten serisi yavruların yüksek enerji ihtiyacını karşılarken onların hassas bünyeleri için en uygun değerleri almalarını sağlıyor. Reflex High Energy serisi ise enerji ihtiyacı yüksek olan yetişkin hayvanların güvenle ve sağlıkla beslenmesinde büyük rol oynuyor.

 

Türkiye’nin en iyi online petshop mağazası patiservis.com ile Reflex mama çeşitlerini hızlı teslimat seçenekleri ile almak çok basit. Tedarik süresi beklemeden, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajlarından tüm hayvan severler faydalanabiliyor. İlk alışverişte %10 indirimden yararlanmak ve ihtiyacınız olan Reflex mama ile petshop ürünlerini almak için patiservis.com sadece bir tık ötede bulunuyor.

REFLEX
1 2 3
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.