x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Quik Mama ve Pet Ürünleri

                                     

Güven Demek Quik Mama Demek

Ülkemizde faaliyet gösteren Pelagos firmasının hayvanseverlere sunduğu Quik mama ve evcil hayvan ürünleri çeşitleri tüm hayvanseverlerin çeşitli ihtiyaçları için tek nokta olmak üzere kendisini hazırlayan ve çalışmalarını hız kesmeden devam ettiren bir şirket olarak tanıtıyor. Evcil hayvan sektörünün tüm dallarında hizmet vermek gibi yorucu ve riskli bir işi başarı ile yürüten şirketin kedi kumu, kuş yemi ve kuş bakım gereçleri ürünleri de bulunuyor. Evcil hayvanlar için komple hizmet vermek gibi bir yükün altına girmelerindeki güven duygusu deneyim, uzmanlık ve titizliklerine dayanıyor. Tüm ürünlerin yapım ve dağıtım sürecinde en sağlıklı ve kaliteli işlemleri hassas bir şekilde tamamlayan firma sayesinde Quik mama ve diğer ürünleri hayvanseverlerin hayranlığını kazanmakta son derece başarılı oluyor. 

Quik Mama ve Evcil Hayvan Ürünleri

Evcil hayvanlar için hizmet verme noktasında çalışan şirketlerin ürün yelpazeleri ile risk arasında doğru orantılı bir ilişki vardır. Ticari kaygı ve beklentinin, kalite ve titizliğin üstüne çıktığı durumlarda riskler büyük bir faciaya yol açabilir. Aynı zamanda, deneyimli ve uzman kişiler ve olanakları ve temizliği yüksek tesislerde üretilen, canlılar için çalıştığının son derece farkında olan şirketler ise hiç zorlanmadan başarıya ulaşabilir. Samimiyet konusunda ödün vermeden iletişimini güçlü tutan, doğal ve kaliteli malzemeyi kullanarak bunları hayvanseverlerle paylaşan firmalar mutlaka başarılı oluyorlar. Quik mama ve evcil hayvan ürünleri de kalite ve sağlık konusunda taviz vermeden cazip fiyatlarla gönül çalan firmalardan biri olarak görünüyor. Hizmet verdikleri çeşit ve türlerin tümünde aynı özen ve titizliği gösteren ve bu noktada asla eksik bir iş yapmayan Quik mama ve evcil hayvan ürünleri için bütün canlılar ve onların sağlıkları her zaman en önemli noktada bulunuyor.

Quik Mama ve Evcil Hayvan Ürünlerinin Özellikleri 

Evcil hayvan konusunda tam bir hizmet amacı taşıyan ve bunu başarmak için çok çalışan Quik için kalite ve sağlık ön plana çıkıyor. Her ırk ve cins kedilerin damak tadına uygun çeşitleri ile Quik mama ile vitamin, protein ve mineral ihtiyaçlarını en lezzetli şekilde karşılayan kediler aynı zamanda fiziksel ve zihinsel gelişimlerini tam bir şekilde gerçekleştiriyor. Quik biftekli, ciğerli, tavşanlı gibi seçenekleri olan konserve kedi maması çeşitleri kedilerin damak zevkine hitap eden içerikleri ve sağlıklı formülleri ile öne çıkıyor. Aynı şekilde her ırk ve cins köpekler için de çeşitleri ile Quik mama sayesinde köpekler en iyi şekilde besin ihtiyaçlarını karşılarken sağlıklı bir zihinsel ve fiziksel gelişim gösteriyor. Ayrıca özel üretim ve içerik sayesinde tüy ve cilt sağlıkları en üst düzeye ulaşırken sindirim açısından son derece kolay olan mamalar sayesinde zorluk yaşamadan günlük hayatlarına devam ediyor. Ürün yelpazesinde kuş yemi, akvaryum araçları gibi seçenekler de bulunduran Quik ile her hayvansever en küçük ihtiyaçlarını bile güvenle karşılayabiliyor.

Türkiye’nin en büyük ve kaliteli online petshop mağazası patiservis.com sayesinde Quik mama ve evcil hayvan ürün çeşitlerini hızlı teslimat ve ilk alışverişte %10 indirim seçenekleri, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatları ile almak çok kolay. Cazip fiyatlar, kampanyalar ve daha bir çok seçenek tüm hayvanseverler için tek adres olan patiservis.com’da bir araya geliyor.

QUİK
1 2 3 4
Toplam 77 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.