x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Pro Plan Mama

                                

Bir Devin Elinden, Pro Plan Mama

  

Pro plan mama ürünleri, Nestle çatısı altında yer alan Purina’nın uzmanları tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde üretiliyor. Nestle, insan hayatının her alanına etki eden ürünlerinin yanı sıra kedi ve köpekler için sağlıklı ve kaliteli ürünlerin üretilmesinde de rol almış oluyor. Nestle’nin son teknoloji tesislerinde yapılan araştırma ve geliştirmelerin ürünü olan Pro Plan mama çeşitleri, tüm dünyaya lezzet ve kaliteyi birlikte sunuyor. Kuruluşu aslında 1894’e, William H. Danforth’e dayanan firma aktif olarak 80 yılı aşkın süredir kedi ve köpekler için en iyi mamayı üretmek için yoğun bir çaba harcıyor. 6500’e yakın çalışanın emekleri ile hayvanseverlerin ve tüylü dostlarının en sevdiği mama haline gelmek için sürekli çalışan firma, hali hazırda sektörün en sevilen firmalarından birisi olarak gösteriliyor.

 

Kedi ve Köpekler İçin En İyisi, Pro Plan Mama

  

Günlük hayatlarında kedi ve köpekler için her anlamda tatmin edici bir besin kaynağı ortaya çıkarabilmek, büyük bir çalışma ve titizlik gerektiren bir konu. Dört dörtlük bir mama ortaya çıkarmak için veterinerler, uzmanlar ve tesislerin içinde olduğu bir oluşumun birlikte iyi organize olmuş bir şekilde çalışması gerekiyor. En iyi malzemelerin, temiz gıdaların, titiz çalışmanın sonucu olan mamalar, bu sayede hak ettikleri bir üne ve hayran kitlesine kavuşmakta güçlük çekmiyor. Purina’nın geniş olanakları ile hazırlanan Proplan mama çeşitleri için de durum böyle görünüyor. Satış rakamları, kullanıcı yorumları, uzman eleştirileri gibi konularda hep olumlu geri dönüşler alan mamanın şanstan çok daha fazlasına sahip olduğu kabul edilen gerçekler arasında yer alıyor. Çok çalışmanın yanında kedi ve köpekler ile empati kurarak hazırlanan mamalar sayesinde müthiş işler başaran firma, gelecekte de bu güveni kaybetmemek için çalışmalarına son sürat devam edecek gibi görünüyor.

Pro Plan Mama ve Başarısı  

Sağlıklı, lezzetli ve katkısız mama üretmenin yanında kedi ve köpekler gibi düşünerek onların ihtiyacı olan maddi veya manevi şeyler konusunda da aktif bir firma Purina. Dünyadaki tek köpek genomunu araştırma merkezini kurmanın yanı sıra, 6000 hayvanı içeren barınak yardımı ve aile bulma konularında devamlı olarak faaliyet göstermektedir. Pro Plan mama ürünlerinin içerdiği besinlerin kalitesi, mineral ve vitaminler ile hayvan severler kedi ve köpeklerine lezzet, sağlık ve güvenli gelecek vermekler kalmıyor, aynı zamanda evsiz hayvanlar için de bir yardım kaynağı olmuş oluyor. Lezzeti ile bütün evcil hayvanların gözdesi olan markanın alışma süreci de lezzeti ile ters orantılı oluyor. Tek bir tane ile tüm mama tercihlerini değiştirebilen evcil hayvanlar aynı zamanda sağlıklı besleniyor. Dünyada ilk hipoalerjenik mama olan Pro Plan mama çeşitleri ile evcil hayvanları konusunda içleri rahat hayvan severler görmek hiç de şaşırtıcı görünmüyor. Pro Plan Sterilised mama serisi kısırlaştırılmış evcil hayvanların tüm beslenme ihtiyaçlarını karışılarken, Pro Plan Sensitive hassas evcil hayvanlara çözüm sunuyor. Pro Plan Puppy serisi büyüme çağında olan bir yavrunun ihtiyacı olan bütün besin içeriğini sunduğu için evcil hayvan yavrularına sağlıklı ve konforlu bir gelecek sunuyor.

 

 

Türkiye’nin en büyük ve kaliteli online petshop mağazası patiservis.com sayesinde Pro Line mama çeşitlerini hızlı teslimat ve ilk alışverişte %10 indirim seçenekleri, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatları ile almak çok kolay. Tüm hayvan severler için tek adres, patiservis.com

PRO PLAN
1 2 3 4
Toplam 79 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.