x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

 

Pedigree Köpek Maması

  

Alanında Uzman, Pedigree Mama

  

1957’de kurulmasına rağmen geçmişi aslında 1932’ye kadar dayanan Pedigree mama ürünlerinin, dünyaca ünlü Mars şirketinin ürünlerinden biri olması dolayısı ile alanında uzman ve söz sahibi olduğu çoğu insan tarafından biliniyor. Asıl merkezleri İngiltere olmasına rağmen ABD’de de üretilen Pedigree mama ile köpek maması ve köpek ödül ürünleri konusunda üst düzey bir standart yakalandığı pek çok otorite tarafından kabul ediliyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde vakıf olarak ister sokak köpekleri olsun ister evcil köpekler olsun tam bir hizmet ile faaliyet de gösteren şirketin yüzlerce barınağa milyonlarca dolar bağış yaptığı da biliniyor. Söz konusu sağlık olduğunda kaliteden ödün vermeyen firmanın sosyal sorumluluk olarak yaptığı faaliyetler de bu konudaki hassasiyetini gözler önüne seriyor. Köpekler için en iyi köpek maması ve köpek ödül ürünleri üretmenin yanında bu aktivist çalışmaları ile büyük bir hayran kitlesi ve saygı da kazanıyor.

  

Köpek Damak Tadı ve Sağlığı İçin Pedigree Mama

  

Dünyada, en yakın dostu köpekler için en iyisini yapmayı amaçlayan hayvanseverlerin bunun yanında barınaklarda ya da sokakta yaşayan köpekler için de yararlı şeyler yapmak istediği biliniyor. Çoğu zaman bu girişimler yerel olarak kalsa da, bilinçli bir şekilde yayılım sayesinde büyük bir çevrede artan bu hizmetler ile yardıma muhtaç köpek sayısı gittikçe azalıyor. Köpeği için en iyi köpek maması seçiminde hayvan severlerin önüne bu aktivist yanı ile de kendisini gösteren Pedigree Mama ise sektörde niye iddialı olduğunu gayet açık bir şekilde gösteriyor. Hayvan severler, köpeklerini en iyi köpek maması ya da köpek ödülü ile beslerken aynı zamanda kendileri için küçük ama aslında çok büyük bir yardıma da imza atmış oluyor.

Pedigree Mama Köpek Maması ve Köpek Ödülü

Mars grubunun dünyaca ünlü ihtişamlı olanakları, tesisleri, uzmanları tarafından hayvan severlere ve her türden ya da ırktan köpeklerine özel çeşitleriyle sunulan Pedigree mama ile köpekler daha sağlıklı ve mutlu, hayvanseverler daha huzurlu oluyor. İçerdiği mısır ile enerji ve yağsız kaslara; et ve kemik unu ile güçlü dişler ve kemiklere; hayvansal yağ ile sağlıklı cilt ve tüylere, kepek ile lif kaynağı ve enerjiye; tavuk ile sağlıklı bağışıklık sistemi ve eklemlere; pancar posası ile sağlam bir sindirim sistemine sahip olan köpeklerin mutluluğu ve geleceği koruma altına alınıyor. Pedigree Vital Protection serisi ile bir köpeğin beslenme zincirindeki yerinin tüm gereksinimlerini gideren firma Pedigree Junior ürünleri ile de daha hayata yeni gözlerini açan ve büyümek için oldukça fazla besine ihtiyacı olan yavruların güvenle gelişmesini sağlıyor. Besin ihtiyacı karşılanan köpeklerini eğitme konusunda da son derece rahatlayan hayvanseverler, Pedigree mama için sonsuz bir sevgi ve saygı duyuyor. Beslenme alışkanlıkları dışında ödül mamalarında da oldukça leziz ve söz dinleten çözümler sunan firmanın Pedigree Gravy ıslak ödül mamaları başta olmak üzere Pedigree Jumbone, Pedigree Markies gibi serileri de köpekler tarafından oldukça beğeniliyor.

 

 

 

Türkiye’nin en iyi ve kaliteli online petshop mağazası patiservis.com, Pedigree mama çeşitlerini hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Tedarik süresi beklemeden, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçenekleri ile hemen alışveriş yapabilirsiniz. İlk alışverişte %10 indirimden yararlanmak ve ihtiyacınız olan Pedigree mama çeşitleri ile petshop ürünlerini almak için patiservis.com sizleri bekliyor. 

PEDİGREE
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.