x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Pawz Köpek Galoşu

                                   

Dünyanın En İyisi, Pawz Köpek Galoşu

  

2006 yılında ABD’de kurulan Protex Pawz şirketi, sektöre iddialı girişi ve alanında ilkleri sunmasıyla büyük başarı elde etti. Köpek galoşu dünyasında kısa sürede modayı ve kuralları belirleyecek seviyeye geldiler. Büyük bir hayran kitlesine ulaşması çok sürmeyen Pawz köpek galoşu ürünleri ile tanışmamış hayvan severler gün geçtikçe azalıyor. Şirketin köpekler için en rahat, en sağlıklı, en kaliteli ürünleri üretme mottosunun en güzel örneklerinden olan Pawz köpek galoşu için aldıkları geri dönüşlerden memnun olan şirket buna rağmen geliştirme ve mükemmeli arama merakında vazgeçmeden çalışmalarına devam ediyor. İletişim konusunda oldukça hassas olan şirket ile hayvanseverler, köpeklerinin rahatı ve sağlığı noktasında karşılarında sürekli bir yetkili bulabiliyor. Konfor, sağlık ve kalitenin bir araya gelmesi ile vazgeçilmez marka oluşturmayı garantileyen firmanın müşteri memnuniyeti anlayışı bir canlının sağlığının sorumluluğunu alma bilinci ile birlikte olduğu için herkesi memnun eden sonuçlar ortaya çıkıyor.

 

                                     

Moda ve Temizlik Bir Arada, Pawz Köpek Galoşu

  

Hayvanseverlerin günlük yaşamında istekleri ve hayalleri çok değişiklik göstermez çoğu zaman. Dostlarının ve kendilerinin mutlu, sağlıklı ve huzurlu olmaları dışında çok az istekleri olur. Bu duruma tam da bu noktada köpek galoşu seçeneği ile çevrenin de katılması herkesi komple bir doyuma ulaştırıyor. Köpeklerin tırnak ve pati sağlığı, çevre temizliği sorunlarını ortadan kaldırmak hayvan severlere cazip geliyor olsa da kullanılan ürünlerin güvenliği ve kalitesinden de çoğu emin olmak istiyor. Pawz köpek galoşu bu noktada kalitesi ile ortaya çıkarak köpekleri, hayvanseverleri ve doğayı koruma altına alıyor. Köpek galoşunun modasını da çok başarılı bir şekilde oluşturan Pawz köpek galoşu sayesinde köpekler ve hayvanseverler birlikte daha uyumlu ve yakın görünüyor. Farklı renk seçenekleri olan köpek galoşu modelleri sayesinde sadece köpekler için değil sahipleri için de yenilikler sunulmuş oluyor.

                                                      

Pawz Köpek Galoşu ve Özellikleri

100% parçalanabilir bir şekilde doğaya zararsız olan Pawz köpek galoşu çeşitleri doğal kauçuktan yapılıyor. Patentli tasarımı ile köpeklere zarar vermeyecek şekilde, fermuarsız ve rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Köpeklerin tırnak ve pati sağlığını korumasının yanında özel dizaynı ile tam pençe hareketi ve maksimum konforu sayesinde çorap kadar rahat hissedilmesini sağlıyor. Dünyanın tek atılabilir, yeniden kullanılabilir ve su geçirmez köpek galoşu olma özelliğini taşıyan Pawz köpek galoşu için başarılar saymakla bitmiyor. Amerikan Pet Derneği tarafından 5 yıldız onaylı olması, hayvanların sağlıklı yaşamı için üstün kalite ödülü, AKC “Family Dog” ve dogFANCY tarafından verilen ödüller bunlardan sadece birkaçı. Tüm patilere özel çeşitleri ile Pawz köpek galoşu demek çevrenizin, sizin ve köpeğinizin sağlığının güven altında olduğu anlamına geliyor.

 

Türkiye’nin en büyük ve kaliteli online petshop mağazası patiservis.com ile Pawz köpek galoşu ürünlerini hızlı teslimat seçenekleri ve ilk alışverişte %10 indirim avantajı ile almak artık çok basit. Tedarik süresi beklemeden, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneklerinden tüm hayvanseverler ve sevimli dostları patiservis.com aracılığı ile yararlanabiliyor.

PAWZ
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.