x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Otomatik Kedi Tuvaletleri

Otomatik kedi tuvaletleri; kedi sahiplerinin günde birkaç defa tekrarlaması gerektiği rutin kedi tuvaleti temizliğini otomatik olarak yapan, kum değişimlerini tek bir tuşla halledilebilen ve kedinin tuvaletini yaptıktan sonra düzenli temizlik sunarak daha önceki dışkı ve idrarıyla tekrar temas etmesini engelleyen yeni nesil kedi tuvaletleridir.

Otomatik Kedi Tuvaletleri ve Konfor

Bilindiği gibi kediler temiz tuvalet konusunda oldukça hassas varlıklardır. Kirli bir tuvaletle muhatap olan kediler bir süre sonra depresyona girebiliyorlar. Diğer taraftan kedi tuvaletini sürekli temiz tutma çabası kedi sahiplerini oldukça yıpratıyor. Tüm bunları göz önüne alınması sonucu üretilen otomatik kedi tuvaletleri; kedinizin en hijyenik şekilde tuvalet ihtiyacını gidermesine yardımcı olurken içerisinde barındırdığı sensörler sayesinde kediniz tuvaletini yaptıktan sonra otomatik olarak temizleme imkanı sunar. Artıkları ayrı bir haznede biriktiren versiyonları olduğu gibi direkt olarak kanalizasyonla bağlantılı modeller bulunmaktadır. Dışkının ve kumla etkileşime girerek topaklaşan idrarı henüz yapıldığı anda toplaması sebebiyle koku oluşuna imkan vermeden etkili bir temizlik elde etmenizi sağlar. Sürekli temiz tutulan kedi tuvaleti; kullanılan kedi kumunun ömrünü ciddi oranda arttırır Sürekli temiz kum bulan kediniz de hiç olmadığı kadar keyifli ve mutlu olur.

Patiservis.com’da yer alan otomatik kedi tuvaletleri arasından sizin için en doğru seçeneğe karar vermek için online destek personelimize bağlanabilir, aklınıza takılan her soruyu onlara iletebilirsiniz. Patiservis.com kedinizin tuvalet ihtiyaçlarına en kaliteli çözümler sunmak için İmac, Pet Pretty, Stefanplast ve Trixie gibi kalitesi ispatlanmış markalarla çalışıyor. Siz de ilk alışverişinizde 100 TL üzeri sipariş vererek %10 ekstra indirimi kapmak için beğendiğiniz otomatik kedi tuvaletini hemen sepete ekleyebilir, 75 TL ve üzeri harcamalarımızda sunduğumuz ücretsiz kargo hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.