x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

N&D Tahılsız Mama 

 
Yarım asırlık deneyimini evcil hayvanlarınıza daha iyiyi sunmak için bir araya getiren N&D tahılsız kedi maması ve N&D tahılsız köpek maması ürünleri dostunuzdan tam not alıyor. İtalyan aile geleneğinin hayvan besleme tutkusu ile birleşmesi sonucu 1965 yılında kurulan Russo Mangini ürünlerinde gösterdiği başarılarla İngiltere’nin köklü şirketleri arasında yer alan Farmina ile ortaklık yaparak gücüne güç katmıştır. Firmanın markalarından olan N&D ya da Natural & Delicious mamaları mutlu evcil hayvanlar için uzman veterinerlerden oluşan araştırma ekipleri tarafından geliştirilip, üretiliyor. Uzman ekipler sayesinde firma beslenme konusunda kaliteyi hep üst seviyelere taşıyor.  

 
Doğa ve Bilimin Kusursuz Uyumu : N&D Tahılsız Mama 

 
Her ırkın, yaşın ve kilonun farklı enerji ihtiyaçları olduğunun bilincinde olan firma doğru oranlarda besin değerleri ile hazırladıkları özel mamalar ile evcil hayvanlarınız için mükemmeli sunuyor. %95 sindirilme oranı ile çıtayı yükseklere taşıyan N&D tahılsız mamaların içeriğinde protein, yağlar, karbonhidratlar, lifler bulunuyor. Tavuk, kuzu, yumurta ve balık birincil protein kaynağı olarak tahılsız mamalarda yerini alıyor. Kedi ve köpek mamalarında enerjinin ana kaynakları arasında yer alan yağlar doğru beslenmeye uygun miktarda iştah açıcı özellikler için seçilerek mamaların içeriğine ekleniyor. Omega 3, Omega 6 yağ asitlerinin yeterli miktarlarda bulunduğu mamalarda doymamış yağ asidi oranı da yaşlanma etkilerini önlemek için doğru oranlarla ekleniyor. Sindirimin temelinde bulunan lifler dengeli bir dağılıma mamaların içeriğinde yer alıyor. Tüm bu ana besin kaynaklarının yanında evcil hayvanınızın ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri N&D tahılsız mama içeriğinde bulabilirsiniz.  

 
Mama içeriklerinde her zaman doğal ürünler tercih eden tahılsız köpek maması ve tahılsız kedi maması ürünlerinde kullanılan tüm maddelere önem veren firmanın testleri evcil hayvan sahiplerinin içini rahatlatıyor. Doğal olan sağlıklı olmak zorunda değildir inanışı ile mamalara eklenen her maddenin analizini yapan firma üretilen mamaların numunelerini saklayarak olası tüm sorunların önüne geçiyor. Besinlerin kimyasal analizlerinin yanı sıra her besinin kendine has standardını koruyan firma mikrobiyolojik analizler ile mamaların içeriğinde ağır metal, toksin, radyoaktivite içeren maddeler, arsenik, salmonella ve akla gelebilecek tüm zararlı içeriklerin olmadığından emin oluyor.  

 
N&D Tahılsız Mama Köpek Maması 

 
N&D tahılsız köpek maması muhteviyatında %37 ham protein oranına sahiptir. Taze etler ve kurutulmuş yumurtalar ile sağlanan yüksek protein oranına kurutulmuş gerçek sebze ve meyveler eklenerek besleyici değerleri köpeğinizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir mama ortaya çıkar. Her mamada temel besinlerin yanı sıra antioksidanlar bulunur. Kuzu, balık, tavuk gibi leziz etler portakal, nar ve yaban mersini gibi sebze ve meyvelerle destekleniyor ve sonunda ortaya leziz, yüksek besin değerli ve köpeğinizin ağzına layık bir mama  ortaya çıkıyor.  

 
N&D Tahılsız Mama Tahılsız Kedi Maması 

 
Kedilerin protein ihtiyacının köpeklerden daha yüksek olması nedeni ile N&D tahılsız kedi mamalarının içeriğinde %42 ile %46 oranında ham protein bulunur. Mamaların kilogram başına verdiği enerji değeri ortalama olarak 3900 kcal’dir. Protein ve yağ dengesi kedinizin yaşına ve ırkına göre iyi belirlenmiş olan tahılsız kedi maması ürünlerinde antioksidanların yanı sıra kurutulmuş bitki kökleri ve taze sebze ve meyveler bulunur.  

 
N&D tahılsız mama çeşitleri patiservis.com’un kolay alışveriş seçenekleri ile ayağınıza geliyor. Patiservis.com’un ilk alışveriş indirimi, ücretsiz kargo veya İstanbul içi aynı gün içerisinde teslimat fırsatlarından yararlanarak alışveriş yapmak için N&D tahılsız mamalardan ihtiyacınız olan çeşitleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

N&D TAHILSIZ
1 2 3
Toplam 59 ürün görüntüleniyor.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.