x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

N&D Düşük Tahıllı Mama 

 

Russo Mangini hayvanları çok seven ve bu sevgiyi tutku ile iş hayatına aktaran İtalyan asılı Russo ailesi tarafından 1965 yılında kurulmuştur. Ailenin hayvan sevgisi evcil hayvanların beslenme alışkanlıklarına yeni bir bakış getirmiş ve bu başarı hikayesi İngiltere’nin marka bilinirliği yüksek firmalarından olan Farmina ile ortaklıkla devam etmiştir. Natural & Delicious ya da bilinen adı ile N&D’nin düşük tahıllı kedi maması ve düşük tahıllı köpek maması ürünleri seçkin veterinerlerden oluşan bir ekip tarafından özenle formüle ediliyor. 

 
Mutlu Evcil Hayvanlar için N&D Düşük Tahıllı Mama 

 
Yüksek sindirilme oranı evcil hayvanlarınızın beslenmesinde önemli bir yer tutuyor. Sağlıklı ve düzenli bir sindirim sistemi tüm sağlık problemlerinin önüne geçmenin başında gelir. Yüksek sindirilme oranı aynı zamanda evcil hayvanınızın yediği mamanın ne kadar sağlıklı ve besleyici olduğunun göstergesidir. N&D düşük tahıllı mama içeriğinde protein, yağ, karbonhidrat ve liflerin yanı sıra aminoasitler, vitamin ve minerallerde yer alır. Biyolojik değeri yüksek olan proteinler taze tavuk, kuzu, balık etinden elde edilir. Doğal et ile gelen protein yumurtanın besleyiciliği ile desteklenir. Temel yağ asitleri olan Omega 3 ve Omega 6’ya ek olarak doymamış yağ asitleri ile N&D düşük tahıllı mama evcil hayvanınızda ortaya çıkan deri sarkması gibi yaşlanma belirtilerini de azaltır. Karbonhidratlar yüksek enerji kaynağı olarak bilirler ancak glisemik değeri yüksek olan karbonhidratlar evcil hayvanlarınızın ilerleyen yaşlarında obezite, şeker hastalığı gibi sorunlar yaşamasına neden olabilir. Ayrıca beslenme diyetinde olan evcil hayvanlarınız için tahılsız kedi maması veya tahılsız köpek maması tercih edebilirsiniz. Bu mamaları kullanmak istemediğiniz durumlarda düşük tahıllı mamaları güvenle kullanabilirsiniz. Dengeli beslenmenin temelinde düzenli dışkılama olduğu için kullandığınız mamanın içeriğindeki lif oranı çok önemlidir. Dışkılama düzenini sağlayan lif oranı sayesinde evcil hayvanınızın bağırsak florası sağlıklı ve olması gerektiği gibi kalır.  

 
Doğal olan kusursuz değildir politikası ile hareket ederek üretmiş olduğu mamaların içeriklerini düzenleyen N&D ürünlerini pek çok farklı testten geçirerek güvenilirliğinden emin olur. Ham madde aşamasında kullanılacak tüm malzemeler analiz edilir. Radyoaktiviteden ağır metale kadar pek çok testten geçirilen ürünlerin hepsinden alınan numuneler saklanır. N&D düşük tahıllı mamalar piyasaya taze olarak çıkar. Fabrikadan çıkan bir mamanın en fazla 4 gün önce üretildiğinden emin olabilirsiniz.  

 
 

N&D Düşük Tahıllı Köpek Maması 

 
Ham protein oranı ortalama olarak %30 oranında olan N&D düşük tahıllı mama toplamda %60 hayvansal içerik içerir. Yağ, lif ve protein içeriğinin yanı sıra taze sebze ve meyveleri içeriğinde bulunduruyor. Düşük tahıl oranı ilkel tahıllar ile sağlanır. Kılçıklı buğday, yulaf gibi tahıl kaynakları ile mamanın besin değerleri tamamlanır. 

 

N&D Düşük Tahıllı Kedi Maması 

 
 

N&D düşük tahıllı kedi maması içeriğinde yaklaşık olarak %36 oranında protein ve toplamda %60 oranında hayvansal içerik bulunur. Kılçıksız buğday, yulaf gibi tahıllarla desteklenen mamalar nar, yaban mersini, havuç gibi gerçek meyve ve sebzeler içerir. Besleyicilikleri ve enerji oranları oldukça yüksek olan bu mamaları kedinizin ırk, yaş ve kilo gibi belirleyici faktörlerine göre seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.  

 

N&D düşük tahıllı köpek maması ve N&D düşük tahıllı kedi maması ürün çeşitlerini patiservis.com’un avantajlı alışveriş fırsatları ile hemen satın alabilirsiniz. İlk alışverişinizde %10 indirim ve 75 TL üzeri ücretsiz kargo seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

N&D DÜŞÜK TAHILLI
1 2
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.