x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Parazit ve Pire Ürünleri

 

Sadık dostunuzun dış parazitlerle uğraşmasını istemezsiniz. Ne kadar aşı yaptırırsanız yaptırın, düzenli temizleme ve tarama işlemleri gerçekleştirirseniz gerçekleştirin oyuncu dostlarınız aklınıza gelmeyecek yerlere gidip bit, pire, kene gibi dış parazitleri vücutlarına istemsiz misafir edebilirler.

Parazit ve Pire Ürünleri Nasıl Kullanılır?

 

Köpeklerin dış parazitlerden kurtulması ya da korunması için parazit ve pire ürünleri ile pek çok farklı çözüm yöntemi bulabilirsiniz. Bu yöntemler arasında korunma amaçlı olanlardan bazıları damla, sprey ve pire tasması çözümleridir. Kurtulma amaçlı çözümler ise kuru ve ıslak dış parazit şampuanları ve düzenli olarak tüylerin taranmasıdır. Korunma amaçlı ürünler arasında yer alan pire tasması tamamen doğal içeriklerden oluşur, köpeğinize kesinlikle zarar vermez, hoş kokulu yapısı ile rahatsız etmez ve su ile temasında etkisini kaybetmeyerek uzun ömürlü koruma sağlar. Yine de pire tasması kullanmak istemeyen köpeğiniz için pire ve parazit damlası ya da spreyi tercih edebilirsiniz. Aralıklı ve düzenli kullanımda damla ve spreyleri tercih edebilirsiniz. Köpeğinizin kürek kemiği ve boyun bölgesine uygulayacağınız damlalar ya da kilosu ile orantılı olarak uygulayacağınız spreyler ile dış parazitlere karşı yüksek koruma sağlayabilirsiniz.

 

Dış etmenlere karşı köpeğinizi korumak için önlem almak istediğinizde sağlıklı ve kaliteli ürünler sunan Flamingo, Get Off, Herba Max, Karlie, Nutri Vet, Trixie gibi ünlü markaların parazit ve pire ürünleri patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. İlk alışverişinize özel %10 indirim ve 75 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatlarından hemen yararlanmak için ihtiyacınız olan ürünleri sepetize ekleyip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.