x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...

 

1 2
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Köpek Taşıma Çantaları

Köpek taşıma çantaları hakkındaki genel kanı küçük köpekleri taşımak için avantajlı olduğu yönündedir. Oysa köpek taşıma çantaları sizinle seyahat etmesini istediğiniz bir köpeğiniz varsa boyutu ne olursa olsun bir zorunluluktur. Rutin veteriner ziyaretleri başta olmak üzere pek çok konuda size büyük kolaylık tanır. Elle ve omuzla taşınan modelleri haricinde çeşitlendirilen tekerli modelleri köpeğinizin cinsi, kilosu ve büyüklüğü ne olursa olsun kolay taşımanız için birçok alternatif sunar.

Köpek Taşıma Çantaları Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı büyüklük, ağırlık ve özelliklerde çok çeşitli köpek ırkları olduğu bir gerçek. Köpeğiniz için doğru boyutta, özellikte ve ihtiyacınıza uygun doğru bir köpek taşıma çantası seçmek köpeğinizin taşınma esnasında yaralanması ve sakatlanmasına engel olabileceği gibi köpeğinizin zararlı mikroorganizmalarla irtibatını da azaltır. Bu sebeple fonksiyonel ve gösterişli bir görünüme sahip köpek çantası değil köpeğinizin boyutlarına ve özelliklerine uygun bir çantayı seçmeye özen göstermelisiniz. Köpek taşıma çantaları belli başlı türlerin özellikleri göz önüne alınarak üretilirler. Sanıldığı gibi küçük köpeklerin büyük köpeklere uygun taşıma çantası ya da kafesi ile taşınması onları rahat hissettirmez. Aksine ciddi şekilde yaralanmalarına sebep olabilir. Ne amaçla satın alıyor olursanız olun köpeğinizin boyu ve kilosunu göz önünde bulundurarak tercih yapın. Son dönemlerde üretilen pek çok köpek taşıma çantasının köpeğinizi korumak için özel sistemlerle donatıldığını siz de görebilirsiniz. Diğer taraftan köpeğinizin sağlığını göz önünde bulundurarak oldukça şık bir köpek çantasına sahip olabilirsiniz. Birbirinden sevimli tasarımlar arasından size ve köpeğinize en uygun modeli petservisi.com yardımıyla kolaylıkla almanız mümkün.

Köpeğinizi Çantasına Alıştırmak

Köpeğiniz eğer köpek taşıma çantaları ile taşınmaya alışkın değilse veya değişikliğe toleransı düşükse ilk başta tepki gösterebilir. Doğru bir köpek çantası sadece köpeğinizi taşımak için size yardımcı olmaz, köpeğiniz için evde özel bir alan görevi de görür. Güvenini kazanmak için sevdiği oyuncakları satın aldığınız köpek çantası içerisine koyabilir, köpeğiniz alışma sürecindeyken çantası içerisinde onu sevebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli unsur onu kesinlikle girmesi için zorlamamanız gerektiğidir. Dilerseniz içeriye girdiği zaman ödül oyuncağı ve maması yardımıyla kendini iyi hissetmesini sağlayabilir, dönem dönem kapısını birkaç dakikalık sürelerle kapatarak korkması gereken bir şey olmadığını gösterebilirsiniz.

Köpek taşıma çantaları arasından en doğru tercihi yapabilmek için deneyimli destek servisimize danışabilirsiniz. Patiservis.com’un sürekli güncellenen kampanyalarından yararlanarak köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabilir, beğendiğiniz köpek taşıma çantasını sepetinize ekleyerek güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.