x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Seyahat Tipi Mama ve Su Kapları

 

Önceden iyi hazırlıklar yaparsanız evcil hayvanınızla seyahat etmek harika bir deneyim olabilir. Birçok evcil hayvan sahibi bunları iyi bilmediğinden yol boyunca birçok kötü deneyim yaşar. Yolun sonunda hem sahipleri hem de evcil hayvanlar için bu yolculuk bir işkenceye dönüşür.

  

Seyahat Tipi Mama ve Su Kapları Yolculukları Kolaylaştırıyor

 

Öncelikle, evcil hayvanlarımız da aynı bizim gibi yolculuklarda acıkırlar. Her şeyden önce düşünmemiz gereken nokta beslenmelerini ve su ihtiyaçlarını gidermek için ayrı bir mama kabı almak olacaktır. Seyahat tipi mama ve su kapları yolculuklarda sizin ve evcil hayvanınızın konforunu düşünerek tasarlanmıştır. Eğer seyahat tipi mama ve su kaplarına sahip değilseniz yolculuk iki taraf için de yorucu olacak demektir.

 

Çoğu evcil hayvan sahibi yolculuklara evde kullandıkları mama ve su kaplarıyla çıkarlar. Böyle durumlarda etrafın kirlenmesi kaçınılmaz olacaktır. Seyahat tipi mama ve su kapları etrafı hiç kirletmeden onları besleyebilmeniz için özel tasarlanmıştır, uçakta, arabada ve trende evcil hayvanınız artık rahatça beslenebilecek. Seyahat tipi mama ve su kapları daha hafif, katlanabilir yapıdadırlar.Yanınızda taşıyabilmeniz için özel tasarlanmıştır.

 

Dünya standartlarında ürünleri olan Stefanplast, Trixie, Moderna gibi markaların ürünlerini geniş ürün yelpazesinden bulunduran patiservis.com keyifli alışveriş fırsatları ile sizin ve sadık dostunuzun rahatını sağlıyor. Kapıda ödeme, 75 TL ve üzerinde ücretsiz kargo gibi avantajlardan yararlanarak ihtiyacınız olan ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.