x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Seramik Mama Kapları

 

Seramik ilk insanlardan itibaren kullanılan bir bileşimdir ve tamamen doğal maddeler içerir. Plastiğin aksine zararlı kimyasallar içermez ve gönül rahatlığıyla kullanabilir. Birçok evcil hayvan plastik mama kaplarının içerdiği alerjenler yüzünden hastalanır. Bu seçiminizde dikkatli davranırsanız onu kanser dahil birçok hastalıktan korumuş olursunuz.

 

Neden Seramik Mama Kaplarını Tercih Etmelisiniz?

 

Kuru ve yaş mamaların içerisinde kabın rengini değiştiren yağlar vardır. Zamanla bu maddeler plastik kaplarla etkileşime girerler. Ne kadar temizlerseniz temizleyin içine koyduğunuz mamanın tadını değiştirirler. Bu durum da dostlarımızın yedikleri şeylerden keyif almamasına neden olur. Onların da bir tat algısı olduğunu unutmayın. Seramik mama kapları yiyeceklerle etkileşime girmez ve her temizlediğinizde ilk günkü gibi olurlar.  Bu da onların yedikleri şeylerden keyif almalarını ve daha mutlu olmalarını sağlar. En sağlıklı hayvan mutlu olandır.

Seramik mama kapları kokuyu ve kiri plastik mama kapları gibi absorbe etmez. Yani sadece yüzeyi kirlenir. Fakat plastik mama kapları için aynı durum söz konusu değildir. Dışardan temiz gözükseler de içlerinde binlerce bakteri tutarlar. Ayrıca yüksek sıcaklıkta temizlenemeyecekleri için hiçbir zaman temizliklerinden emin olamazsınız. Seramik mama kaplarının erime ısısı çok yüksek olduğu için çok sıcak suyla yıkayabilir, hatta bulaşık makinenizde bile kullanabilirsiniz.

 

Mama kapları onların yalnızca yemek yedikleri bir araç değil, aynı zamanda onları bir oyuncak olarak kullanırlar. Plastik olanlar çiğnenmeye ve devrilmeye müsaittir. Seramik mama kapları sert olduğu için ısırmaya ve hareket ettirmeye çalışmazlar. Böylelikle hem evinizi kirlenmekten hem de dostunuzu hastalıklardan korumuş olursunuz.

 

Stefanplast, Trixie, Moderna marka köpek mama kabı ve su kabı ürünleri patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan tüm ürünleri patiservis.com güvencesi ile temin edebilirsiniz. 75 TL ve üzeri alışverilerde ücretsiz kargo, kapıda ödeme kolaylıkları ile ihtiyacınız olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.