x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
1 2
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Köpek Şampuanları

İnsanların ciltlerindeki pH seviyesi 5.2 ile 6.2 arasında değişim gösterirken köpeklerde ise genel olarak pH seviyesi 5.5 ile 6.2 arasındadır. Cildin pH seviyesi ile ciltte yer alan koruyucu tabakanın birebir bağlantısı vardır. Bu sebeple köpek şampuanları; köpeğinizin cilt özelliklerine uygun olarak formüle edilirler. Köpeğimizin ileride cilt problemleri ile karşı karşıya kalmalarını istemiyorsak onlar için özel olarak üretilen şampuanları kullanmamız son derece önemlidir.

Köpek Şampuanları Arasından En Doğrusunu Bulmak

Köpeklerin hepsine iyi gelecek ideal bir şampuan üretmek neredeyse imkansız. Bunun temel sebebi de köpek ırklarının birbirinden oldukça farklı cilt ve tüy yapılarına sahip olmalarıdır. Köpeklerde rastlanan cilt problemlerinin birçoğuna yanlış şampuan seçimi neden olur. Nasıl ki bizim kullandığımız ya da bebekler için üretilen şampuanları köpeğimiz için zararlıysa farklı bir ırkın cilt ve tüy yapısına uygun olarak üretilen üretilen köpek şampuanları da köpeğimizin cilt ve tüy yapısına zarar verebilir. Eğer köpeğiniz için hangi şampuanı tercih edeceğiniz konusunda problem yaşıyorsanız veterinerinize danışabilir ya da patiservis.com’un online destek servisine sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Köpeklerin yapısı gereği bir insana oranla yıkanma sıklığı daha seyrektir. Köpeklerde sık rastlanan koku problemi köpek sahiplerinin köpeklerinin yeterince temiz olmadığı için koktuğu gibi bir yanılgıya düşürebiliyor. Gereğinden sık yıkanan köpeklerin ciltlerindeki koruyucu tabaka deforme olduğu için kokmaya daha meyilli oldukları veterinerler tarafından kabul edilen bir gerçek. Köpekler için özel olarak üretilen kuru şampuanlardan edinerek yıkama sıklığını arttırmak yerine tüylerinin temizliğini arada sırada bu tip ürünlerle temizleyebilirsiniz.

Trixie ve Tropiclean başta olmak üzere kalitesi ispatlanmış markaların köpek şampuanları Patiservis.com’un müşteri dostu hizmet anlayışıyla beğenilerinize sunuluyor. Siz de banyo seanslarını daha keyifli hale getirirken avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve haftalık fırsatları kaçırmamak için beğendiğiniz köpek şampuan ve bakım ürünlerini hemen sepetinize ekleyebilir, en kısa zamanda siparişlerinize kavuşmanın keyfini sürebilirsiniz.

 

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.