x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sağlık ve Bakım Ürünleri

 

Sadık dostunuzun günlük rutininde sağlık ve bakım ürünleri ile ilgili pek çok ihtiyacı ortaya çıkabilir. Evinizde çözebileceğiniz ufak sorunlarda kaliteli ve güvenilir ürünler kullanmanız köpeğinizin sağlığı için büyük önem taşır.

Sağlık ve Bakım Ürünleri Nelerdir?

 

Sağlık ve bakım ürünleri geniş bir kategoridir. Bu kategoride köpeğinizin ağız, diş, cilt, eklem, kas, göz, kulak gibi fiziksel bakım ihtiyaçlarına yönelik pek çok ürün bulabilirsiniz. Ağız kokusu, diş tartarı, diş taşı gibi sorunlar için ağız ve diş bakım ürünleri kullanabilirsiniz. Cilt ve tüy bakımı için özel tarama spreyleri, kesme makasları ve bakım spreyleri tercih edebilirsiniz. Köpeğinizin eklem ve kas desteği için besin desteği tercih edebilir göz kuruluğu, kulak temizliği gibi ihtiyaçlarında çeşitli solüsyonları tercih edebilirsiniz. Köpeğinizle zaman geçirdikçe Fiziksel ihtiyaçların yanı sıra pek çok ihtiyacı olduğunu göreceksiniz. Bunlar tuvalet eğitimi, ek besinler, parazit ve pire koruması, köpek çiş pedi gibi eğitim ürünleridir. Köpeğinizin sağlığı ve rahatı sizinde mutluluğunuz için sağlık ve bakım ürünlerini seçerken kalitesinden, malzemesinden ve güvenilirliğinden emin olmalısınız.

 

Güvenilirliğini ve kalitesini sağlık bakım ürünleri kategorisinde dünyaya kanıtlamış Get Off, Herba Max, Karlie, Nutri Vet, Trixie markalarının tavsiye edilen ürünlerine patiservis.com güvencesiyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Patiservis.com’un sunduğu avantajlı fiyatlardan, ücretsiz kargo fırsatlarından hemen şimdi yararlanmak istiyorsanız ihtiyacınız olan sağlık ve bakım ürünlerini sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.