x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...

1 2 3 4
Toplam 94 ürün görüntüleniyor.

Sağlık Bakım Ürünleri

Köpeğinizin barınması, beslenmesi gibi temel ihtiyaçlarının yanında sağlık bakım ürünleri ile çözmeniz gereken ihtiyaçları da söz konusu olabilir. Her durumda veterinere gitmeniz mümkün olmayacağından evinizde çözümler üretebilmelisiniz.

 

Köpek Sağlık Bakım Ürünleri Nelerdir?

Sağlık bakım ürünleri söz konusu olduğunda hem veterinerinizden onay almış hem de kolayca kullanabileceğiniz hatta hatalı kullanımında büyük riskler oluşturmayacak çözümlere ihtiyaç duyarsınız. Köpeğinizin rutininde ihtiyacı olan pek çok bakım ürünü vardır. Bu ürünler arasında doğru olanları seçmelisiniz ve ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. Köpek sağlık bakım ürünleri için ana kategoriler belirlemek gerekirse bunlar;

Köpek Ağız Diş Sağlığı: Köpeğinizin ağız ve diş sağlığı oldukça hassas ve önemli bir konudur. Başlıca köpeğinizin sindirim sistemi olmak üzere fiziksel ve ruhsal durumu ağız ve diş sağlığı ile orantılıdır. Köpek diş fırçası, köpek diş macunu ve köpek ağız bakım suyu gibi ürünlerle köpeğinizin ağız ve diş sağlığını koruyabilirsiniz. Et tadında üretilen diş macunları ile köpeğinizin dişlerini keyifli fırçalayabilir, oyun iplerine döktüğünüz bakım suyu ile onu eğlendirerek sağlıklı tutabilirsiniz.

Köpek Deri Tüy Bakımı: Köpeğinizin tüylerinin bakımı zor ve önemli bir gerekliliktir. Köpeğinizin cinsine, tüy yapısına göre bakım şekli değişmektedir. Uzun tüylü köpekleri için kullanılan kolay tarama spreyleri, bakım kremleri ve tüylerde oluşan karmaşaları çözmek için kullanmanız gereken pati ve tüy makasları elinizin altında bulunması gereken malzemelerdir.

Köpek Göz ve Kulak Bakımı: Köpeklerin gözlerinde çapak oluşumu, göz kuruluğu, rüzgardan tahriş olma ya da toz kaçması durumlarında müdahale etmek için göz temizleme solüsyonu kullanabilirsiniz. Aynı şekilde köpeğinizin kulak temizliği ve kulağına cisim kaçması sonucunda kulak temizleme solüsyonlarına başvurabilirsiniz.

Köpek Ek Gıdaları: Köpeğinizin eklem ve kas sağlığı için ek gıdalara ihtiyacı olabilir. Beslenme diyetine göre mineral, vitamin gibi takviyeler kullanmanız gerektiğinde ek gıdalara başvurabilirsiniz.

Köpek Parazit ve Pire Ürünleri: Köpeğinizi dışardan gelen haşerelerden kurtarmak için kene, pire, bit şampuanı kullanabilirsiniz. Ya da koruyucu amaçlı kullanılan spreyleri tercih ederek önlem alabilirsiniz. Köpek pire damlası ya da pire tasması ile kolay çözümleri seçebilirsiniz.

Köpek sağlık bakım ürünleri genel olarak bu şekilde kategorilendirse bile hala pek çok farklı ihtiyacınız olabilir. Köpeğinizin kendine zarar vermesini engellemek ve cerrahi müdahaleler sonrası rahatını sağlamak için Elizabeth yakalığı gibi özel ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Ya da tuvalet eğitimi vermek için, cerrahi müdahale sonrası kullanmak için köpek çiş pedi gibi ürünlere başvurmanız gerekebilir. Köpeğinizin sağlığı ve bakımı söz konusu olduğunda güvenebileceğiniz adres patiservis.com kaliteli ürünleri ve uygun fiyat seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Sağlık bakım ürünleri kategorisinde bulunan ürünleri inceleyip 75 TL ve üzeri ücretsiz kargo fırsatı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.