x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...

 

1 2 3 4 5 6
Toplam 133 ürün görüntüleniyor.

Köpek Oyuncakları

Bir an bile yanınızdan ayrılmayan, gözünüzün içine bakan sadık dostunuzun mutluluğu aynı zamanda sizin de mutluluğunuzdur. En yakınınızda olan sadık arkadaşınızın canının sıkılmasını ya da mutsuz olmasını istemezsiniz. Her hayvanın kendine has bir karakteri olsa da her köpek oyuncakları ile zaman geçirmekten büyük keyif alır. Eğitici, öğretici ya da sadece eğlence amaçlı oyun oynamak her köpeğin en sevdiği aktiviteleri arasındadır.

Köpek Oyun Topu ve Oyuncakları

Söz konusu köpekler olduğunda ilk akla gelen şey bu mükemmel varlıkların bir şeyler getirmekten ve yakalamaktan ne kadar zevk aldıklarıdır. Köpeklerin topla oynamaktan aldığı keyif o kadar yaygın bir gerçek ki çeşit çeşit köpek oyun topu seçenekleri her cinsten ve yaştan köpek için köpeklerinin ve sahiplerinin beğenisine sunuluyor. Kaşınan dişleri için daha sert materyallerden üretilen oyun topları daha sakin bir oyun anı yaşatmak için peluş ya da kauçuktan yapılabilir. 

En yaygın köpek oyuncakları arasında diş bakımı da sağlayan ipli oyuncaklar, açık alanlarda kullanıma uygun frizbiler ve oyun topları yer alır. Köpeklerin iç güdülerine yönelik geliştirilen köpek oyuncakları sayesinde sadık dostunuzla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Oyuncak alırken oyuncağın yapıldığı malzemeye oldukça dikkat etmeli, oyuncağın sert parçalar halinde dağılıp yutma ya da batma halinde dostunuza zarar verecek türde olmadığından emin olmalısınız. Kimyasallar nedeni ile bazı oyuncaklar yutma halinde dostlarınıza zarar verebilir bu konuda önlem alabilmek için güvenilir yerlerden oyuncak almayı tercih etmelisiniz.

Zeka Geliştirmeye Yönelik Köpek Oyuncakları

Kuşkusuz köpek sahibi olan ya da olmayan herkes köpeklerin aslında ne kadar zeki hayvanlar olduklarının bilincindedir. Herkesin öğrenme sürecinde yol gösterilmeye ve eğitime ihtiyacı vardır. Sadık dostlarımızında doğru yöntemlerle doğru eğitimlere ihtiyacı olur. Amacına uygun köpek oyuncakları sayesinde sadık dostunuza eğitim verebilir hem de keyifli zaman geçirebilirsiniz. Eğitim ve ödül oyuncakları konusunda geniş ürün yelpazesine sahip patiservis.com’un güvencesiyle ihtiyacınız olan oyuncakları bulabilirsiniz. Patiservis.com’un sağladığı ödeme, iade ve kargo seçenekleri sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.