x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
1 2 3 4
Toplam 92 ürün görüntüleniyor.

Köpek Ödülleri

 

Köpeğinizin eğitiminin en önemli parçası vereceğiniz ödüller olacaktır. Eğer gerçekten köpeğinizin damak zevkine uygun keyifli bir ödül bulabilirseniz eğitim zamanlarını çok daha eğlenceli geçirebilirsiniz.

 

Köpek Ödülleri Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

 

Ödül kemiği, köpek çiğneme kemiği, ödül bisküvisi, stick, ağız temizleme kemiği, çiğneme halkası köpeğinizin eğitim sürecinde alabileceğiniz köpek ödüllerinden bazılarıdır. Köpek ödüllerinin ortak özelliği kolay sindirilebilir, kilo yapmayan, leziz ve farklı zevklere hitap ediyor olmalarıdır. Kemirmeyi, dişlemeyi seven köpeğiniz için stick, kemik ya da çiğneme ödüllerinden alabilirsiniz. Sadık dostunuz biraz midesine düşkünse leziz aromalı bisküviler, yarı ıslak köpek ödülleri asla hayır diyemeyeceği lezzetler arasına kolayca girecektir. Köpeğinize vereceğiniz ödülün ne tür besin takviyelerine sahip olduğunu mutlaka kontrol etmeniz gerekir. Her besin takviyesi köpeğiniz için sağlıklı olmayacağı gibi aksine zararlı olabilir. Köpek ödüllerinin içeriğinde genellikle vitamin ve mineral desteği bulunur ancak böbrek problemi olan bir köpeğiniz varsa ödül mamasını seçerken daha dikkatli olmanız gerekebilir. Ayrıca köpek mamalarında olduğu gibi yetişkin ve yavru köpek ödül maması ayrımının yanı sıra ırkların boylarına göre de ödül ayrımı vardır. Köpeğinizin yaşına, ırkına ve kilosunu da ödül seçerken kriterleriniz arasına eklemelisiniz.

 

Köpeğinizin eğitim sürecini daha keyifli hale getirecek köpek ödülleri Patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde sunduğu çeşitler ile kapınıza geliyor. Pedigree, Patibone, Silverline, Proline, Bosch, Bonnie, JW gibi markaların tavsiye edilen tüm ürünlerini Patiservis.com’da bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan köpek ödüllerini avantajlı fiyatlardan ve kargo seçeneklerinden yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.