x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...

 

1 2 3 4 5 6
Toplam 140 ürün görüntüleniyor.

Köpek Ödül ve Kemikleri

Eğitim ve öğrenme sürecinin vazgeçilmez parçası olan ödül mamaları, bisküvileri ve kemikleri doğru kullanıldığı zaman sizi şaşırtacak sonuçlar almanıza neden olabilir.

Neden Köpek Ödül ve Kemilkleri?

Sadık dostlarınızla vakit geçirirken onlara mutlaka bir şeyler öğretmek isteyeceksiniz. Köpekler ödüllü ve onaylı eğitim metodlarına kişisel sahiplenme şartlarında daha iyi tepki verirler. Bir köpek arama kurtarma ya da güvenlik için eğitiliyorsa bu eğitim sadece köpek ödül ve kemikleri ile olmaz ama ev standartlarında eğitimlerde ödüllendirme her zaman işleri kolaylaştırır. Bu durum köpek ödülü olarak pek çok seçeneğin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Köpek bisküvileri ya da ödül bisküvileri en çok tercih edilenler arasında olsa da köpek sakatatları, köpek kemikleri de hem ödül hem de köpeğinizin çene ve diş sağlığı için gerekli ürünler arasında yer alır.Köpek çiğneme kemiği yoğun geçen bir eğitim sürecinin sonunda eğitim başarı ile tamamlandığında ya da komut tamamen öğretildiğinde gün sonu ödülü olarak verilebilir. Yeni doğan ya da yavru köpeğinizin tuvalet eğitimi esnasında ödül vermek içinde yavru köpek ödül maması seçeneklerine bakabilirsiniz. Yetişkin ve yavru köpekler için aynı ödül mamalarını kullanmanız köpeğinizin sağlığı açısından hatalı bir tercih olur. 

 

Köpek Ödül Bisküvisi ve Kemiği

Köpek ödül ve kemikleri arasında en çok tercih edilenler kemik ve bisküvilerdir. Yumuşak, çıtır ve farklı aromalı ödül bisküvileri sadık dostlarımızın farklı damak zevklerine göre üretilmiştir. Ödül kemikleri de köpeğinizin yaşına, cinsine, çene yapısına uygun olarak farklı derilerden farklı presleme yöntemleri ile üretilir. Bu sayede köpeğiniz kendine uygun bir kemikle zorluk yaşamadan ya da kemiğini kısa sürede tüketmeden keyifli zaman geçirebilir. Her yaşa, cinse ve tercihe göre çeşit çeşit köpek ödül ve kemikleri patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde sizleri bekliyor. Kapıda ödeme, kredi kartı, gün içinde kargo, iade ve değişim seçenekleri ile patiservis.com’dan kolayca alışveriş yapabilir sadık dostunuzun ihtiyacı olan köpek ödül ve kemikleri kolayca temin edebilirsiniz. 

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.