x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 811 ürün görüntüleniyor.

İsim ve Adreslik

Köpeğinizi bir an bile gözünüzün önünden ayırmıyor olabilirsiniz ama bir köpeği gözden kaçırmak oldukça kolay olabilir. Bir anda gözünüzün önünden uzaklaşan köpeğinizin size hemen geri dönebilmesi için isim ve adreslik kullanmalısınız.

İsim ve Adreslik Nasıl Olmalıdır?

Yapılan araştırmalara bakıldığında evcil hayvanların kaybolma oranının oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz. %33’lük kaybolma oranı oldukça ciddi bir rakamı işaret ediyor sahibi ile birlikte gördüğünüz her üç köpekten birisi kayboluyor. Bu şekilde baktığınızda durum oldukça korkunç. Kaybolan evcil hayvanların ancak %50’si sahiplerine geri dönebiliyor. Yani yolda gördüğünüz 6 köpekten birisi sahibi ile ayrılmak zorunda kalabilir. Bu talihsiz durumun önüne geçmek için isim ve adreslik her köpeğin olmaz olmaz aksesuarı olmalı ve ne olursa olsun en kaliteli ve asla zarar görmeyecek isim ve adreslikleri tercih etmelisiniz. Üzerinde köpeğinizin adı ve sizin iletişim bilgilerinizin olduğu adresliklerin yazıları asla silinmez, pantograf tekniği ile kazınarak yazılan bu yazılar her ne olursa olsun köpeğinizin size ulaşmasını sağlayacak bilgileri sonsuza dek künyede tutmak üzere kazanır. Her ihtimale karşı her yürüyüş öncesinde ve sonrasında köpeğinizin isim ve adresliğini kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Alanında uzman Flexi, Dalis, Ferplast, Trixie, JULİUS-K9, Karlie, Petstyle, Sprenger gibi markaların güvenilir ürünlerini geniş ürün yelpazesinde bulunduran patiservis.com’dan köpek tasması, köpek boyun tasması, köpek künyesi gibi ihtiyaçlarınızı avantajlı fırsatlarla hemen karşılayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.