x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Köpek Kulübe/Kafes ve Kapıları

 

Evinize buyur ettiğiniz tüylü dostunuzun evinizde de bahçenizde de konforunu arttırmanın yolu onun boyutlarına uygun köpek kulübe/kafes ve kapıları almaktan geçiyor. Köpeğinize kendine özel alan yaratmanıza yardımcı olacak bu üçlü fonksiyonel özellikleri sayesinde size de yardımcı olacak.

Köpek Kulübe/Kafes ve Kapıları Nasıl Seçilmeli?

 

Öncelikle köpek kulübe/kafes ve kapıları arasından ihtiyaç duyduğunuz hangisi olursa olsun ilk önce doğru boyut belirlemesi yapmanız gerekir. Burada ise en önemli faktör ise minik dostunuzun boyu ve kilosudur. Köpeğinizin burnundan kuyruğuna kadar olan kısmının, yerden omuzlarına kadar olan kısmının ve yerden kafasına kadar olan kısmının ölçülerini muhakkak almalısınız. Köpeğiniz ayakta durduğu zaman kafası kesinlikle kulübenin tavan kısmına değmemeli ve kilosuna uygun genişlikte kapıya sahip bir kulübe tercih edilmeli. Taşıma amacıyla bir kafes arıyorsanız yine köpeğinizin boyu ve kilosunu dikkate alarak tercihte bulunmanız önemlidir. Genelde açılır/kapanır özelliklere sahip olan taşıma kafesleri köpeğinize nazaran büyükse hareket esnasında sağa sola yalpalanmasına ve kendisini yaralamasına sebep olabilir. İçerisinde rahatlıkla hareket edemeyeceği bir kafes de onu oldukça rahatsız edecektir. Oyun alanı olarak kullanılan kafeslerden edinmeyi düşünüyorsanız yeterince hareket alanı bıraktığınızdan kesinlikle emin olmalısınız. Bahçe ve sokakta özgürce dolaşmasına imkan tanıyan kapılar için ölçü alırken yerden omuzlarına kadar olan kısmı dikkate almanız ve genişliğini de kalça/bel kısmına göre 5-6 cm uzun tutmanız yeterlidir. Köpeğinizin sürünme konusundaki yetenekleri sayesinde kapı boyutunu belirlerken kafasını dikkate almanızın gereksiz olduğunu unutmayın.

Köpek kulübe/kafes ve kapıları hakkında piyasa araştırması yaptığınız taktirde oldukça farklı malzemelerden üretildiğini siz de fark edeceksiniz. Kulübeler için genelde tercih edilen malzemeler plastik, fiberglass ve ahşaptır. Kafeslerde metal, plastik ve kumaş ağırlıklı tasarımlar ağırlıktadır. Köpek kapıları için ise cam, duvar, ahşap gibi farklı yüzeylerde şık duran tasarımlar ön plana çıkmıştır. Aralarından sizin ve köpeğinizin ihtiyaçlarına en uygun modeli bulmakta zorlanıyorsanız patiservis.com’un destek personeline danışabilirsiniz.

Köpek kulübe/kafes ve kapıları için Dayang, Dr. Sacchi, Ferplast, Pet Safe, Senful, Stefanplast ve Trixie markalarının onlarca modelini bir araya getiren patiservis.com köpeğinizin her ihtiyacına kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı çözümler sunuyor. Siz de haftanın hediyesini 75 TL ve üzeri alışverişlerde sunduğu ücretsiz kargo fırsatıyla kapmak istiyorsanız alışverişe başlamak için acele edebilirsiniz.

 

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.