x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Köpek Külotları ve Pedleri

 

Köpeğinizin eğitimi, cerrahi bir müdahale sonrası rahat hareket etmesi, seyahat anından tuvalet sıkıntısı çekmemesi ya da regl döneminde evde rahat olabilmesi için kullanabileceğiniz köpek külotları ve pedleri her ihtiyacınıza yönelik seçenekler ile çözüm sunuyor

Köpek Külotları ve Pedleri Nasıl Kullanılır?

 

Köpek külotları ve pedleri her an ihtiyacınız olabilecek sağlık ve bakım ürünleri arasında yer alıyor. Bu külot ve pedleri satın almadan önce köpeğinizin cinsiyeti, ırkı ve kilosuna uygun olan seçenekleri incelemesiniz. Fizyolojik olarak dişi ve erkek köpekler için farklı tasarımlar ile sunulan köpek külotları köpeğinizin kilosuna göre de boyut farklılığı sunar. Köpek külotları ve pedleri çiş eğitimi esnasında, regl döneminde, seyahatlerde ve cerrahi müdahale sonrası nekahet döneminde kullanılabilir. Bu ürünlerin yanında kullanabileceğiniz özel ıslak mendiller de köpeğinizin hijyeni için çözüm sunuyor. Her ne olursa olsun köpeğinizin hijyenini sağlamak için herhangi bir ıslak mendin kullanmamalısınız. İnsanlar ve köpeklerin ciltleri farklı olduğundan dolayı bu tür bir kullanım rahatsız edici sonuçlar doğurabilir. İnsan cildinin P.H dengesi 5.5 iken köpek cildinin P.H dengesi 6.5 ile 7.5 arasında değişir ve insan cildine göre daha baziktir. Bu nedenle köpeğiniz için tercih edeceğiniz, köpek külodu, köpek çiş pedi, köpek ıslak mendili gibi ürünlerin köpeklere özel üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

 

Flamingo, Get Off, Herba Max, Karlie, Nutri Vet, Trixie gibi markaların güvenilirliği ve kalitesi kanıtlanmış köpek sağlık ve balım ürünlerini patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm sağlık ve bakım ürünlerini hemen şimdi 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, kapıda ödeme, sebesiz iade gibi avantajlarla satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.