x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...

 

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Köpek Konserve Mamaları

Köpek konserve mamaları ya da daha çok bilinen adıyla yaş mamalar sadık dostlarınızın günlük besin zincirinin bir parçası olarak kullanılabilir. Konserve mama ve kuru mama arasındaki bazı farklar kullanım seçiminize doğrudan etki eder.

Köpek Konserve Mamaları Nasıl Hazırlanır?

Konserve ve kuru mamalar hazırlanma sürecinden, köpeğinizin tüketimine gelene kadar tüm aşamalarda farklılık gösterir. Konserve mamalar hazırlanırken et ürünleri, bitkisel proteinler, tahıllar, vitamin ve minareller bir araya getirilir ve karışım oluşturulur. Ortaya çıkan karışım jelleştirme maddeleri ile karıştırılır. Buharda pişirilen karışım sıkıştırılır ve kesilir bu şekilde hazırlanan konserveler günün sonunda küp küp kesilmiş et parçalarına benzer halde sterilize edildikten sonra kutulanır. Konserve mama üretim süreci zorlu bir süreç olduğundan doğru oranlarla elde edilmiş yaş mama bulmak oldukça zordur.

Sadık dostlarınızın bütün öğünlerinde konserve mama tüketebilmesi mümkünken ara sıraödül öğünü olarak vermek ya da gün içerisinde bir öğün kuru mama bir öğün köpek konserve mamaları arasından damak zevkine uygun bir tercih yapabilmeniz mümkündür. Konserve mamaların tüketim avantajlarından birisi de muhteviyatlarında bulundurdukları sıvıdan dolayı köpeğinizin günlük su ihtiyacının bir kısmını karşılıyor olmasıdır.

Hassas Yeni Doğanlar İçin Yavru Köpek Konservesi

Tüm hayvan dostlarımızın beslenmesiçok önemlidir ancak yavruların beslenmesi biraz daha fazla önem taşır. Yavru ya da yeni doğanların gelişim sürecinde nasıl beslendikleri yaşamlarını ve hayat kalitelerini etkiler. Yavru köpeğinizin sağlıklı bir yetişkine dönüşmesi için yavru köpek konservesi kullanmaya karar verdiğinizde seçiminizi çok dikkatli yapmanız gerekir. Yavru köpek konserve mamaları da en az yetişkin köpekler kadar çeşitlidir ancak her yavru ya da her cins aynı köpek mamasını tüketmemelidir. Bu neden yavru köpekleriniz için köpek konserve mamalarıarasından tercihinizi yaparken veterinerinize ya da mağazanıza danışmalısınız. Türkiye’nin en güvenilir online petshop mağazaları arasında yer alan patiservis.com aracılığı ile son kullanma tarihi konusunda gözünüz kapalı sipariş verebilir. Gün içerisinde teslimat, kapıda ödeme, kredi kartı seçenekleri ile konforlu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Sadık dostunuzun ihtiyacı olan tahılsız köpek konserve mamaları ve ihtiyacınıza yönelik olan diğer mamaları köpek konserve mamalarının arasında bulunan ürünleri inceleyip hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.