x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Köpek Koku Giderici Ürünler

 

Köpeklerin ağız kokusu ve çiş kokusu problemlerine yönelik çözümler sunan köpek koku giderici ürünler kullanılmadan önce köpeğinizin gerçek sorunun ne olduğunu bildiğinizden emin olmalısınız.

Köpek Koku Giderici Ürünler Nelerdir?

 

Köpek ağız ve diş bakım ürünleri arasında da bulabileceğiniz köpek koku giderici ürünler köpeğinizin yaşadığı ağız kokusu problemini ortadan kaldırmaya yönelik çözümler sunuyor. Köpeğinizin diş bakımının eksik kalması sonucunda diş kaybına uğramasını istemezsiniz. Ayrıca sadık dostunuzun ağzının kötü kokular yaymasını da diş bakımı ile engelleyebilir tek bir ürünler iki problemi ortadan kaldırmış olursunuz. Omega 3 ve 6 ile zengileştirilen köpek koku giderici ürünleri köpeğinizin diş, tüy ve cilt bakımına katkıda bulunur. Köpeğinizin su kabına her gün karıştırarak verebileceğiniz bu ürünleri kullanırken köpeğinizin su kabını her gün yıkamayı unutmamalısınız. Bir diğer koku giderici ürün ise çiş kokusunu gideren ürünlerdir. Doğal enzimlerden elde edilen bu ürünler köpeğinizin derisini ıslatacak şekilde uygulanır ve tüylerin taranması ile iyice etki etmesi sağlanır. Bu spreyleri mobilyalarınız, halılarınız ve koltuklarınızda da kullanabilirsiniz. Spreyi uygulamak istediğiniz yüzeye sıkmanız kötü kokuları gidermek için yeterli olacaktır.

 

Türkiye’nin en büyük online petshop mağazası patiservis.com’un ürün yelpazesinde bulunan Flamingo, Get Off, Herba Max, Karlie, Nutri Vet, Trixie markalarının tavsiye edilen ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü uygun fiyat, kapıda ödeme, 75 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajları ile hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.