x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Köpek Kapıları

Evde olduğu kadar dışarıda oynamayı seven köpekler için geliştirilmiş köpek kapıları sevimli dostlarımızın hak ettiği özgürlüğü kazandırıyor. Birçok köpek sahibi onlara daha özgür ve mutlu bir yaşam ortamı sağlama konusunda hemfikir olsa da gündelik koşuşturmalar arzu ettiklerini yerine getirme konusunda pek yardımcı olmuyor. Köpeğinizin dışarıda eğlenceli vakit geçirdikten sonra ihtiyaç duyduğunda sizin olmanıza gerek kalmadan eve girmesine yardımcı olan köpek kapıları bu dileğinizi yerine getirecek. 

Köpek Kapıları Çeşitleri

Bilindiği üzere evler birbirinden çok farklı olacak şekilde planlanmıştır. Neyse ki tasarımcılar köpek kapıları söz konusu olunca kapı, sürgülü cam kapı, pencere ve duvara monte edilmeye müsait farklı modeller tasarlıyorlar. Bu hem size hem de köpeğinize gerekli esnekliği kazandırıyor. Diğer taraftan yeni nesin köpek kapıları enerji kaybını minimuma indirecek şekide tasarlandı. Diğer taraftan eğer sadece sizden istedikleri zaman çıkmalarını istiyorsanız otomatik köpek kapılarından faydalanabilirsiniz. Özellikle evde yavru bir köpek varsa bu daha çok işinize yarayacaktır. Hatta sensörlü olanları tercih ederek köpeğinizi tanıyıp ona göre içeri almasını sağlayabilirsiniz. Köpeğinizin özel tasması sayesinde tanıyan kapı o geldiği zaman sadece ona açılır. Bu sayede diğer hayvanlar dışarıya çıkamaz ya da evinize giremez.

Boyutları Belirleme

Köpeğinizin rahatlıkla sığabileceği bir köpek kapısı arıyorsanız köpeğinizin boyu ve kilosunu dikkate almanız gerekir. Doğru yüksekliği belirleyebilmek için yerden omuzlarına kadar olan mesafeyi dikkate alın. Kafasını da ölçüye dahil etmeniz gereksizdir. Köpekler anatomileri gereği kolayca sürünerek geçebilirler, unutmayın. Genişlik için kalça ve/veya bel kısmından 5-6 santim daha geniş olması yeterlidir. Kilo alma ve büyüme değerlerini dikkate alarak ölçüyü geniş tutabilirsiniz. Eğer hala emin olamıyorsanız ölçtüğünüz değerleri patiservis.com müşteri temsilcisiyle paylaşarak size en uyacak boyutlardaki kapıyı önermesini bekleyebilirsiniz.

Köpeğinizin ve sizin hayatınızı kolaylaştıracak köpek kapıları için patiservis.com’a bakarak size en uygun seçeneği avantajlı fiyatlardan satın alabilirsiniz. 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi İstanbul içi siparişlerinizi aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Haftanın hediyesiyle minik dostunuzu sevindirmek için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.