x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Köpek Kafesleri

Kullanım alanlarına göre farklı tasarımlara sahip olan köpek kafesleri; köpeğinizi taşımaktan ev içerisinde ona özel alan yaratmaya kadar pek çok farklı işlevlerde değerlendirilebiliyor.

Köpek Kafesleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Köpek Kafesleri; taşıma amaçlı kullanılanlar ve oyun alanı olarak kullanılanlar olarak kabaca ikiye ayrılır. Taşıma amaçlı kullanılacak kafeslerde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur köpeğinizin boyutlarını dikkate alarak seçim yapmaktır. Köpeğinize küçük gelen kafes tercihi köpeğinizin içerisinde yeteri kadar hareket alanı bulamaması sebebiyle onu rahatsız edecek ve herhangi bir darbe durumunda yaralanma ihtimalini üst boyuta taşıyacaktır. Tersi durumda ise köpeğinizin hareket alanı çok geniş bırakıldığı için hareket esnasında kafes duvarlarına çarpmasına ve bu sebeple yaralanmasına sebep olabilir. Genel metal malzemelerden üretilen taşıma kafeslerinin katlanabilir olanları taşıma ve saklama kolaylığı sunar. Köpeğiniz içerisideyken kolay taşınması için tekerli modelleri kullanabilirsiniz. Dilerseniz taşıma haricinde içerisine köpeğinizin rahat hissedebileceği bir minder yerleştirerek ona özel bir alan olarak kullanmanız da mümkün. Bu durum köpeğinizin kafese güvenmesi ve alışmasını sağladığı için taşıma esnasında köpeğinizin kendini daha güvende hissetmesine de yardımcı olur. Oyun alanı olarak değerlendirilebilen kafes tiplerinde ise köpeğinize yeterince fazla alan kazandırdığınıza emin olmanız gerekir. Metal, ahşap, plastik gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen oyun amaçlı kafesleri yavru köpekleriniz için tercih ediyorsanız bez gibi daha yumuşak malzemelerden üretilmiş olanlara yönelerek oyun esnasında yaralanmalarının önüne geçebilirsiniz.

Trixie, Ferplast, Pet Safe ve Stefanplastmarkalarının en kaliteli ürünlerini bir araya getiren Patiservis.com’dan köpek kafesleri haricinde köpek bariyerleri de satın alarak evinizi minik dostlarınız için daha güvenli hale getirebilirsiniz. Köpeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi kaliteli köpek ürünlerini bir araya getiren Patiservis.com üzerinden satın alarak özel indirim fırsatları, haftanın hediyeleri ve hızlı kargo imkanı yakalayabilirsiniz. Avantajlar için beğendiğiniz köpek kafesini sipariş etmeyi unutmayın.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.