x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Genel Bakım Ürünleri

 

Köpeğinizin günlük sağlık ve bakım ihtiyaçları konusunda ne zaman ne tür ekipmanlara ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz. Ürün yelpazesini kullanıcı deneyimlerine göre güncelleyen firmalar belki sizinde keşke olsa diye aklınızdan geçirdiğiniz bir ürünü üretmiş olabilir. Aklınızda olan ürün aslında mağazamızda size çözüm sunmak için bekliyor olabilir.

Köpek Genel Bakım Ürünleri Nelerdir?

 

Islanan köpeğinizi havlu ile kurulamak için savaş veriyor olabilirsiniz ya da köpeğinizin dışkısını yemesi size rahatsızlık veriyor ve bu durumun önüne geçemiyor olabilirsiniz. Bu tür durumlarla sürekli karşı karşıya gelen evcil hayvan sahiplerinin deneyimlerini göz önünde bulunduran firmalar özel çözümler üretiyor. Aklınıza gelmeyecek ya da gelse de olmaz diyeceğiniz pek çok sağlık ve bakım ürününü kolayca bulabilirsiniz. Köpeğinizi kurulamak için ihtiyacınız olan süper emici bir eldiven, köpeğinizin dışkısına acı bir tat veren zararsız bir ek besin, dış parazitleri kolayca temizlemenizi sağlayacak bir maşa sadece aklınızda değil güvenilir online petshop mağazası patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizleri bekliyor.

 

Köpeğiniz ile ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılamak için genel bakım ürünleri konusunda uzmanlaşan Get Off, Herba Max, Karlie, Nutri Vet, Trixie gibi ünlü markaların sağlık ve bakım ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu markaların ürünlerini avantajlı fiyatlar ve konforlu alışveriş seçenekleri ile satın almak için hemen patiservis.com’un genel bakım ürünleri kategorisini incelemeye başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.