x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Flexi Uzatma Tasmaları

 

Daha özgür bir yürüyüş imkanı sağlayan flexi uzatma tasmaları ile köpeğiniz dilediğince gezebilecek ve kendisine zarar gelmesini her an önleyebileceğiniz bir mesafede özgürce dolaşabilecek.

 

Flexi Uzatma Tasmaları Hangi Köpekler Tarafından Kullanılır?

 

Uzatma tasmalarında doğru seçim yapmasanız köpeğiniz bu tasmayı kolaylıkla koparıp kaçabilir. Bu tür bir kazayı yaşamamak için tasmayı satın almadan önce oldukça iyi araştırmalısınız. Köpekler göğüs tasmasına bağlı olarak kullanılan uzatma tasmalarına çok yüksek çekiş uygulayabilirler. Fiziksel yapıları gereğince boyundan değil göğüsten daha güçlü çekiş sağlayan köpeğinizi kilosuna uygun bir uzatma tasması ile kontrol edebilirsiniz.   10 kg’a kadar olan köpekler için, 25 kg’a kadar olan köpekler için ve 60 kg’a kadar olan köpekler için farklı seçenekleri olan flexi uzatma tasmaları 3 metre, 5 metre gibi seçenekleri ile köpeğinize normalden daha fazla özgürlük tanıyor. Ancak bu tasmaları kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Özellikle boyun tasması ile uzatma tasması kullanmak oldukça riskli olabilir. Çok uzayan tasma köpeğinizin boynuna dolanabilir. Bu tür kazaları engellemek için uzatma tasmaları göğüs tasması ile birlikte kullanmayı tercih edebilirsiniz.

 

Flexi, Dalis, Ferplast, Trixie, JULİUS-K9, Karlie, Petstyle, Sprenger gibi markaların köpeğiniz için güven ve konfor sunan ürünlerine Türkiye’nin en büyük online petshop mağazası Patiservis.com ile ulaşabilirsiniz. Patiservis.com’un avantajlı alışveriş fırsatlarından yararlanmak için ihtiyacınız olan tasmayı hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.