x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Köpek Elizabeth Yakalığı

 

Kullanımı tartışılan ve köpek sahiplerini ilk etapta üzen bir sağlık bakım ürünü olsa da Elizabeth köpek yakalığı köpeğinizin iyiliği için mutlaka kullanmanız gereken bir bakım ürünüdür.

Köpek Elizabeth Yakalığı Nasıl Kullanılır?

 

Köpeğinizin iyiliği için kullanmanız gereken ve ne olursa olsun kullanmaktan vazgeçmemeniz gereken bir sağlık ve bakım ürünüdür köpek elizabeth yakalığı. Cerrahi müdahaleye maruz kalmış, köpek uzaklaştırıcı spreylerin işe yaramadığı yaralarda ya da köpeğinizin vücuduna uyguladığınız yoğun kremleri yalamaması için köpek elizabeth yakalığı kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yakalıkları kullanmak köpeğinizin konforlu olmadığını düşünmenize neden olabilir. İlk kullanımda boynunun etrafında farklı bir materyal gören köpeğiniz de elbette bu durumdan hoşlanmayacaktır ancak köpeğinizin iyiliği ve çabuk iyileşmesi için, yaralarının açılmaması ya da kullandığınız ilaçlardan zarar görmemesi için köpek elizabeth yakalığı kullanmak zorundasınız. Ancak bu yakalığı kullanmanız köpeğinizin konforunu önemsemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Şeffaf ve yumuşak malzemeden üretilmiş elizabeth yakalığı modellerini tercih ederek köpeğinizin görüşünü kısıtlamadan ve boynunu rahatsız etmeden konforlu bir iyileşme süreci sağlayabilirsiniz.

 

Köpeğinizin konforunu ön planda tutarken güvenliği ve sağlığından ödün vermeyen ürünleri ile ön plana çıkan Get Off, Herba Max, Karlie, Nutri Vet, Trixie gibi ünlü markaların sağlık bakım ürünlerine patiservis.com farkı ile ulaşabilirsiniz. Alışverişlerinizde yararlanabileceğiniz avantajları ile ihtiyacınız olan tüm sağlık ve bakım ürünlerini kolaysa satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.