x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Eklem ve Kas Sağlığı Ürünleri

 

Özellikle yaşı ilerleyen köpeklerin aktif hareketli hayatlarını devam ettirebilmeleri için eklem ve kas sağlığı çok önemlidir. Köpeğinizin doğumundan yaşlanmasına kadar geçen süreçte ne kadar sağlıklı ve özenli bakılırsa bakılsın yaşlanmanın getirdiği bazı sonuçlarla savaşmak için ekstra eklem ve kas sağlığı ürünleri kullanmanız gerekebilir.

Eklem ve Kas Sağlığı Ürünleri Nelerdir?

 

Eklem ve kas sağlığı söz konusu olduğunda oldukça dikkatli olmalısınız. Çünkü bir köpeğin sağlıklı kas ve eklem yapısı olması en öncelikli ihtiyaçları arasındadır. Tüm hareketleri bir bakıma neşesi sağlıklı olmasına bağlıdır. Glukosaminin içeriği iyi ayarlanmış eklem ve kas sağlığı ürünleri düzenli kullanım sonucunda köpeğinizin eklem ve bağ dokularını korur ve destekler. Tablet ya da damla olarak bulabileceğiniz eklem ve kas sağlığı ürünleri içeriğinde vitamin C, glukosamin, manganez, çinko gibi maddeler bulunur. Glukosamin kıkırdak doku kaybı yaşanan durumlarda zaten oldukça yüksek tedavi edici ve iyileştirici özelliği ile bilenen bir maddedir. Köpeğiniz için kullandığınız eklem ve kas sağlığı ürünlerinin içerisinde bulunan glukosamin miktarına özellikle dikkat etmelisiniz.

 

Flamingo, Get Off, Herba Max, Karlie, Nutri Vet, Trixie gibi markaların eklem ve kas sağlığı ürünlerine patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde köpek sağlık ve bakım ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürünleri patiservis.com’un avantajlı alışveriş seçenekleri ile hemen şimdi satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.