x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Eğitim ve Zeka Oyuncakları

 

Köpeklerin zekası ve iyi bir eğitim aldıklarında yapabilecekleri tartışılmaz. Hayat kurtaran, kayıpları bulan, koruyan hatta bakıcılık yapan akıllı dostlarımızın iyi bir eğitime ve eğitim alırken keyifli zaman geçirmeye ihtiyacı olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

 

 

Eğitim ve Zeka Oyuncakları Nasıl Seçilmeli?

 

Köpek oyuncakları söz konusu olduğunda çok fazla çeşit karşımıza çıkar. Oyuncak seçimi yaparken öne önemli unsur tabii ki üretildiği malzeme, ne kadar hijyenik ve sağlıklı olduğudur. Ancak eğitim ve zeka oyuncakları söz konusu olduğunda bu kriterler bir de zorluk seviyesi ve eğitim tipi katılır. Köpeğinizin eğitimine sıfırdan başlıyorsanız 1. seviye oyuncaklar ile başlamalı ve ilerleyen dönemlerde bu seviyeyi sırayla 2 ve 3 olarak arttırmalısınız. 1. seviyede ödül mamalarını yakalama ya da çıkarma üzerine kurulu oyuncaklar bulabilirsiniz. 2. seviyeye geldiğiniz ödül mamasına ulaşmak için köpeğinizin taktikler geliştirmesi ve parçaların yerlerini değiştirmeyi başarması gerekir. 3. seviyeye geldiğinizde köpeğiniz sadece tüm becerilerini ortaya koymalı ve birden fazla zorluğu aşarak ödül mamasına ulaşmalıdır. Köpeğinizi adım adım eğitim ve zeka oyuncakları eğitebilir ve keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Köpek oyuncakları konusunda kendi kanıtlamış Eastland, Chuckit, Ferplast, Jw, Trixie gibi markaların birbirinden keyifli ve kaliteli ürünlerini bir araya getiren Patiservis.com sadık dostunuz için her zaman en iyisini sunuyor. Sizde ihtiyacınız olan köpek oyuncaklarını Patiservis.com’un avantajlı alışveriş seçenekleri ile hemen şimdi satın alabilirsiniz. Şimdi yapacağınız alışverişlerde 75 TL üzeri ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve tedarik süreci beklemeden teslimat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.