x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Köpek Eğitim Tasmaları

 

Köpeğinizin eğitim sürecinde kullanacağınız tüm malzemeler büyük önem taşır. Eğitim süreci hassastır. Bu süreçte köpeğinizi korkutmamalı, canını yakmamalı ve rahat olmalıdır.

 

Köpek Eğitim Tasmaları Nasıl Seçilir?

 

Köpeğinizin eğtiminde kullanabileceğiniz pek çok tasma çeşidi vardır. Köpeğinizin hareketlerini biraz farklı kontrol edeceğiniz eğitim sürecinde stop özelliği olan köpek eğitim tasmaları tercih edebilirsiniz. Bu tasmalar köpeğinizin gezdirme kayışını çektiğinizde belirli bir noktadan sonra sıkışmayarak köpeğinizin boynun sıkışmasını engeller. Bazı kişiler dikenli eğitim tasmalarını tercih eder ancak bu tür tasmaları eğitim amaçlı değil yani içe dönük olarak değil dışa dönük olarak köpeğinizin dışardan gelecek ani saldırılara karşı korumak için kullanmanız tavsiye edilir. Köpek eğitiminde kullanılacak kolay yürüme eğitim tasması, çeneye takılarak kulanılan uzman eğitim tasmaları, ya da stop özellikli normal eğitim tasmaları gibi farklı modeller bulabilirsiniz. Köpeğinizin eğitimi için hangi model tasmayı seçerseniz seçin kullanmayı tercih ettiğiniz tasmanın köpeğinizin ırkına, boyuna, kilosuna ve karakter özelliklerine uygun olmasına dikkat edin.

 

Kalitesi ve güvenilirliği defalarca kanıtlanmış Flexi, Dalis, Ferplast, Trixie, JULİUS-K9, Karlie, Petstyle, Sprenger gibi markaların köpek eğitim tasmaları  patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Yapacağınız ilk alışverişe özel %10 indirim fırsatından hemen yararlanmak için tüm ihtiyaçlarınızı hemen satın alabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde 75 TL ve üzeri ücretsiz kargo, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün içerisinde teslimat gibi avantajlardan yararlanarak ürünlere sahip olabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.