x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Çevre Temizliği

 

Bahçeli bir eviniz yoksa köpeğinizi her gün şehir içinde ve kamusal alanlarda gezdirmek zorundasınızdır. Bu nedenle çevre temizliği sizin için bir kat daha önemli hale gelir çünkü köpeğinizin tuvalet ihtiyacına bağlı olarak ortaya çıkaran temizlik gereksinimini uygun çevre temizlik ürünleri ile yapabilirsiniz.

 

Köpek Sahipleri Çevre Temizliği Konusunda Nelere Dikkat Etmeli?

 

Evcil hayvanların tuvalet ihtiyaçları sonucu ortaya çıkan dışkıların elbette gübre özelliği bulunuyor ve bu doğa için faydalı. Ancak köpek sahipleri bu durumun arkasına sığınarak gerekli temizlik kurallarını ihmal etmemeliler. Kamusal alanlarda pek çok insanın köpeğini gezdirdiğiniz ve pek çok sahipsiz hayvanın bu alanlarda zaman geçirdiğini düşündüğünüz zaman neden temizlik yapmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Köpeğinizi gezdirirken yanıza alacağınız temel çevre temizliği ürünleri ile çok kolay bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Temizlik yapmak için köpek dışkı temizleme küreği kullanabilirsiniz. Bu kürekler eğilmenize bile gerek kalmadan yerdeki dışkıyı toplamak için tasarlanmıştır. Ayrıca dışkı toplama torbası hatta dışkı toplama torba askısı gibi ürünler kullanarak temizlik işlemini kendiniz için kolaylaştırabilirsiniz. Unutmayın ki bu temizlik hem çevreniz hem de insanların tüm hayvanlara bakışı için büyük önem taşıyor. Kamusal alanların temizliği için çözümler var ama kendi eviniz içinde çözümler olduğunu unutmayın. Köpeğinizin evde istemsiz bir şekilde kusma, idrar ya da dışkı yapma durumunda döşemeleriniz ve mobilyalarınız için güvenle kullanabileceğiniz leke çıkarıcı, koku giderici spreyler kullanabilirsiniz.

 

Çevre temizliği konusunda hassas ve hijyeni her zaman ön planda tutan Flamingo, Get Off, Herba Max, Karlie, Nutri Vet, Trixie gibi ünlü markaların sunmuş olduğu doğal ve kaliteli temizlik ürünlerine patiservis.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Patiservis.com’un avantajlı alışveriş fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız ihtiyacınız olan sağlık ve bakım ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.