x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
1 2 3
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.

Çelik Mama ve Su Kapları

 

Mama ve su kabı seçimi yaparken şekil ve büyüklük kadar  yapımında hangi materyalin kullanıldığı da önemlidir. Onların sağlığının bizimkinden daha az değerli olmadığını unutmamakta fayda var.

 

Çelik Mama ve Su Kapları Neden Tercih Edilmelidir?

 

Çelik mama ve su kapları, diğer materyallerden yapılan kaplara kıyasla biraz daha pahalı olabilir ama en başta yapacağınız doğru tercih dostunuzun yaşam kalitesini değiştirir. Yavru köpekler  mama kaplarını aynı zamanda bir oyun aracı olarak görürler. Bu nedenden dolayı plastik kapları ısırmaları ve devirmelerinin kaçınılmaz olduğunu göreceksiniz. Bu durumda ağız yoluyla plastiğin içerisindeki birçok kimyasal maddeyi vücutlarına alırlar.

 

Plastik kapların içinde bulunan  Bispherol A(BPA) maddesi beyin fonksiyonlarını ve nörolojik sistemlerini etkileyerek birçok sistem bozukluğuna yol açar.  Bunlardan bazıları diyabet, obezite ve kanserdir. Bununla beraber plastik mama kaplarının içindeki maddeler bizim için de küçük dostlarımız için de bir çok alerjen madde içerir. Çelik mama ve su kapları hiçbir kimyasal madde içermez. Sert oldukları için bunları ısırmaya ya da devirmeye yeltenmezler. Çevre Çalışma Grubu (EWA), yaptıkları laboratuvar testleri sonucunda yalnızca çelik ve seramik mama kaplarını önermektedir. Bu kaplar geçirgen olmadığı için bakterileri,kokuları ve mama artıklarını içlerinde tutmazlar. Plastik mama kaplarını her gün temizleseniz dahi içinde bulunan bakterileri yok edemezsiniz.  Erime ısıları düşük olduğundan yüksek sıcaklıkta temizlemeniz imkansızdır. Fakat çelik mama ve su kapları çok yüksek sıcaklığa dahi dayanıklıdır. Hatta temizliği için bulaşık makinesini rahatça kullanabilirsiniz. Kendi sağlığınız için gösterdiğiniz hassasiyeti küçük dostlarınız için de göstermelisiniz.

 

Stefanplast, Trixie, Moderna marka köpek mama kabı ve su kabı ürünlerine patiservis.com güvencesi ve avantajları ile ulaşabilirsiniz. 75 TL ve üzeri alışverilerde ücretsiz kargo, kapıda ödeme kolaylıkları ile ihtiyacınız olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.