x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
1 2 3 .... 8 9 10
Toplam 224 ürün görüntüleniyor.

Köpek Boyun Tasmaları

 

Köpeğinizin hayat boyu aksesuarı olacak onu gezdirmenizi, eğitmenizi hatta kaybolursa bulmanızı sağlayacak köpek boyun tasması seçimi hayati önem taşımaktadır.

 

Köpek Boyun Tasmaları Nasıl Seçilir?

 

Köpeğinizin fiziksel özelliklerine göre bir boyun tasması seçmelisiniz. Kısa boyunlu ırklar, uzun boyunlu ırklar ve normal boyunlu ırklar için farklı boyun tasmaları kullanılmalıdır. Köpeğinizin cinsi ya da boyu ne olursa olsun boyun tasması ile gezdirmemelisiniz. Köpek boyun tasmaları köpeğinizi yanınızda yürütmek gibi belli başları hareketleri öğretmek dışında sadece köpek künyesi takabilmeniz için kullanılmalıdır. Ayrıca köpeğinizin kaybolma ihtimalini göz önünde bulundurarak boyun tasmasına GPS cihazı da takabilirsiniz. Boyun tasması seçimi ve köpeğinizin bu tasmaya alışması çok önemlidir. Köpeğinizin hayat boyu aksesuarı olacak bu tasmayı sevmesi gerekir. Boyun tasmasını yürüyüş için kullanmanız gerekiyorsa kendinden güvenliği olan belirli bir noktadan sonra daralmayan ya da çekilmeyen boyun tasmalarını tercih etmelisiniz. Karanlıkta parlayan boyun tasması aksesuarlarını kullanarak köpeğinizin gece kolayca fark edilmesini sağlayabilir olası kazaları önleyebilirsiniz.

 

Flexi, Dalis, Ferplast, Trixie, JULİUS-K9, Karlie, Petstyle, Sprenger gibi markaların kalite ve güvenle üretmiş olduğu köpek tasmalarını Patiservis.com’da bulabilirsiniz. Köpeğiniz için en doğrusunu seçmenize yardımcı olacak çeşitliliğe sahip olan online mağazamızın köpek boyun tasmaları kategorisinden istediğiniz tasmayı İstanbul içi aynı gün teslimat, kapıda ödeme, 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo gibi avantajlardan yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.