x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
1 2
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Bahçe Bağlamaları

 

Bahçenizde yaşan köpeğinizin güvenliği ve evinize gelen misafirlerinizin köpeğinizle tanışmasını kolaylaştıracak bahçe bağlamaları hem sizin hem de köpeğinizin rahat etmesini sağlayacak.

 

Köpek Gezdirme Kayışları Nasıl Seçilir?

 

Bahçe bağlamaları bahçede yaşayan köpeğinizin güvenliği içindir. Dış etmenlerle doğrudan temas halinde olan köpeğinizin tepkilerinden emin olmanız için bu bağlamaları kullanabilirsiniz. Köpeğinizin karakterine ve yapısına göre bahçe bağlamasının boyunu seçebilirsiniz. Daha uysal, dış etmenlere çok agresif tepkiler vermeyen bir köpeğiniz varsa uzun bağlamaları aksi özelliklerde bir köpeğiniz varsa kısa bağlamaları tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız bağlamayı köpeğinizin kilosuna ve cinsine göre seçmelisiniz. Köpeğiniz tarafından kolayca koparılabilecek bir bahçe bağlaması tercih etmeniz rahatsız edici sonuçlar doğurabileceği için orta ve küçük ırklar için dokuma, büyük ırklar içinse zincir bahçe bağlamalarını tercih edebilirsiniz. Bahçe bağlamaları ile birlikte kullanacağınız bahçe bağlama kazığının düzgün sabitlendiğinden mutlaka emin olun. Ayrıca bahçenizde köpek olduğunu belirten uyarı levhaları hem sadık dostunuzun hem de misafirlerinizin rahat etmesi için gereklidir. 

 

Sağlamlığı ve güvenilirliği kanıtlanmış Flexi, Dalis, Ferplast, Trixie, JULİUS-K9, Karlie, Petstyle, Sprenger markalarının bahçe bağlamaları ve bahçe aksesuarları ile köpeğiniz bahçenizde keyifle ve güvenli bir şekilde hareket edebilir. İhtiyacınız olan tüm köpek tasmaları ve bağlamaları patiservis.com aracılığı ile hemen satın alabilirsiniz. İlk alışverişinizde %10 indirim bonusu ile tüm köpek tasması ihtiyaçlarınızı hemen sepetinize atıp satın alın.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.